Altia avas veebikeskkonna joogikultuur.ee

Altia avas veebikeskkonna joogikultuur.ee
Altia avas veebikeskkonna joogikultuur.ee

Altia Eesti avas joogikultuuri edendamiseks uue veebikeskkonna Joogikultuur.ee, mille eesmärgiks on tuua parimal võimalikul viisil joogikultuur koos söögi ja silmaringi laiendava informatsiooniga inimesteni.

Altia Eesti juhatuse esimees Kristel Mets rõhutas, et veebikeskkond on mõeldud neile kes usuvad alkoholi puhul mõõdukusse ning näevad seda kultuuri osana. 

Veebilehele on kogutud valik parimate kokkade retseptidest, mida täiendab joogisoovitus – ja vastupidi. Keskkond tahab näidata, et söögi ja joogi kooskõla võimaldab pakkuda täiuslikku maitseelamust. Samuti leiab lehelt informatsiooni erinevate alkohoolsete jookide kohta ning juhiseid kokteilide valmistamiseks. „Me tahame olla praktiliseks ja inspireerivaks kaaslaseks kõigile, kes tunnevad huvi joogikultuuri vastu selle kõige paremas mõttes,“ ütles Mets.

Joogikultuur.ee veebilehel kohtab ka Altia pikaajalisi koostööpartnereid. Näiteks Eesti üks tuntumaid sommeljeesid Kristjan Markii, tippkokk Hardi Nurmine, Dominic restorani peakokk Allar Oeselg, Helsingi Savoy restorani peasommeljee Antti Uusitalo, tippbaarmenid Kristo Tomingas ja Heinar Õispuu.

Lisaks otsib veebileht Eesti kokkasid ja blogijaid, kellel on huvi enda retseptide ja piltidega olla esindatud Joogikultuur.ee veebilehel ning sotsiaalmeedias.

Alkohoolsete jookide valmistamisel fermenteerimise ehk kääritamise teel on pikk ajalugu, Veini ja õlle jälgi on leitud ligi 10 000 aastat vanadelt anumatelt nii Hiinast, Gruusiast kui Araabia poolsaarelt.  Seetõttu võib täiesti põhjendatult nimetada seda omaette kultuuriks – joogikultuuriks.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara