Võru Tarbijate Ühistu uueks juhiks sai Mari Koort

Võru Tarbijate Ühistu uueks juhiks sai Mari Koort
Võru Tarbijate Ühistu uueks juhiks sai Mari Koort

Võru Tarbijate Ühistut juhib sellest nädalast Mari Koort, kes on kuulunud ühistu juhatusse alates eelmise aasta suvest, kirjutab Lõunaeestlane.ee

Juhatuse teine liige Tarmo Lauring lahkus eelmisel nädalal omal soovil ametist ning juhatus jätkab üheliikmelisena, teatas ettevõte.

Mari Koortil on ühistu juhtimisel lähemaks aastaks kolm peamist eesmärki, kus esiteks soovib ta kauplustevõrku arendada olukorras, kus piirikaubandus on vähendanud piirile lähemal asuvate poodide käivet. 

„Eesmärk on selles olukorras kaupluste konkurentsivõimet hoida, teha investeeringuid ning tagada hea kaubavalik,” ütles Koort.

Teine oluline eesmärk on koostöö edendamine kohalike tootjatega, et pakkuda parimat Võrumaal toodetavat toidukaupa.

Kolmandaks plaanib ühistu juhataja olla nõudlik pakutava toidukauba kvaliteedi osas. „See tähendab järjepidevat Maksiköögi retseptide täiustamist ja maitsete mitmekesistamist, samuti tervisliku mahetoidu pakkumise suurendamist,” lisas ta.

Loe pikemalt Lõunaeestlane.ee

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara