Tiina Aas: infovahetus olgu kiire ja efektiivne

Myretailmonitor.com juhataja Tiina Aas
Myretailmonitor.com juhataja Tiina Aas

Productinfo24.com on uus tooteinfo keskkond, mis muudab kaupmeestele toodete haldamise lihtsamaks ja aitab vältida vigu.

Productinfo24.com on kõigile avatud keskkond, kus tooteandmed on ühes kohas ja mugavalt jagatavad. „See tähendab, et toodete kohta saavad infot kõik, kes seda vajavad, alates professionaalidest kuni lõppklientideni välja,“ ütles Myretailmonitor.com juhataja Tiina Aas.

Aasi sõnul tekkis idee keskkonna loomiseks soovist, et tooted oleksid ühes kohas ja hästi haldatavad. Keskkonda tehes mõeldi ennekõike tootjatele ja hankijatele, sest nemad panevad tooteinfo kokku ja kasutavad seda.

Samas keskkonnas on Aasi sõnul olemas ka koht, kus hoida oma tootepilte, sest tänapäeval on see tooteinfost vältimatu osa. Keskkond annab võimaluse vaadata ka suurt pilti, sest kõikide toodete info on nüüd ühes kohas koos. 

„Ettevõtetel on nüüd võimalus saata lihtsa näpuliigutusega oma tooteinfot koostööpartneritele,“ märkis Aas, lisades, et andmebaasi on kogutud praegu üle 50 000 nimetuse, ent need olevat vaid põhiandmed.

Kasuliku infona lisas Aas, et kui kord oled juba toote kohta info sisestanud, siis see on kohe kasutatav ka teistes keeltes ja maades. Tõlkida tuleb vaid sõnaline/tekstiline informatsioon.

Ettevõtjale mõeldes saab ettevõtja tooteinfo liidestada oma tooteportfelliga ja integreerida müügisüsteemiga.

Kuna keskkond on avatud kõigile, siis toodeteni jõudmine on väga lihtne. Otsinguliidesed on väga käepärased ja otsingumootorites leitavad. Lisaks brändi otsingule on võimalik otsida ka kategooriate järgi.

Nüüd tekib õigustatud küsimus, et mis see küll maksta võiks. Tootjad ja hankijad võivad rõõmustada – neile on keskkonna kasutamine tasuta.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara