Meira Eesti sai kasu kohvihindade langusest

Meira Eesti sai kasu kohvihindade langusest
Meira Eesti sai kasu kohvihindade langusest

Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüügiga tegelev Meira Eesti sai kasu kohvihindade langusest maailmaturul.

Äripäeva infopanka jõudnud ettevõtte majandusaasta aruandest selgub, et Meira Eesti OÜ käive kasvas 2016. aastal eelneva aastaga võrreldes 2,1 protsenti, 3,47 miljoni euroni. Ärikasum kahanes 1914 euro võrra, 7930 euroni (-1914 eurot).

Ettevõttes töötas 2016. aastal 6 inimest, juurde palgati üks töötaja. Käive töötaja kohta vähenes 15 protsenti, 579 138 euroni. Keskmine brutotasu langes 14 protsenti, 1817 euroni kuus.

„Toorkohvi maailmaturu hinnal oli käibe ja kasumi kujunemisel oluline osa. Toorkohvi hind langes aasta keskel ja see võimaldas ka kohvi soodsama hinnaga müüa,“ teatas ettevõte oma tegevusaruandes. Ettevõte seadis ka eelmise aasta alguses seatud eesmärgid.

Ettevõte kuulub täielikult Soome firmale Meira Oy. Viimane kuulub omakorda Itaalia firmale Massimo Zanetti Beverage S.A. Ettevõte müüb näiteks Kulta Katriina kohvi.

Põhjalikumalt saab tutvuda firma majandustulemustega Äripäeva infopangas.

Osale arutelus

  • Mait Kraun
    Äripäev

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara