Hulgimüüja kahekordistas kasumi

Hulgimüüja kahekordistas kasumi.
Hulgimüüja kahekordistas kasumi.

Hulgimüüja Infomir suurendas märkimisväärselt nii käivet kui ka kasumit, sest ettevõte laienes agressiivselt.

Äripäeva infopanka jõudnud ettevõtte majandusaasta aruandest selgub, et hulgikaubandusega tegeleva Infomir OÜ müügitulu kasvas 2016. aastal 145 protsenti, 13,73 miljoni euroni. Ärikasum suurenes 927 643 euro võrra, 1,86 miljoni euroni (+100 protsenti).

Ettevõttes töötas mullu keskmiselt 3 inimest, võrreldes 2015. aastaga see näitaja ei muutunud. Käive töötaja kohta tõusis 145 protsenti, 4,58 miljoni euroni. Keskmine brutotasu kasvas 92 protsenti, 3546 euroni kuus.

Täpsemalt tegeleb ettevõte interaktiivse televisiooni vaatamiseks vajaliku seadmestiku hulgimüügiga. „2016. aastal laiendas ettevõte oluliselt oma realisatsiooniturge, seda nii EL liikmesmaades kui ka riikides, mis ei kuulu Euroopa Liitu. Märkimisväärselt suurenes müük sellistesse riikidesse nagu Saksamaa, Bulgaaria, Austria, Poola, Belgia, Ungari. Lisandus kliente Prantsusmaal, Iirimaal, Sloveenias,“ kirjutas firma oma tegevusaruandes.

„2017. aastal planeerib ettevõte kasvatada käivet realisatsiooniturgude laiendamise ning uute klientide otsimise ja kaasamise arvelt.“

Ettevõtte emafirma on Küprosel registreeritud Panoramicbit Limited. Eelmisel ja üle-eelmisel aastal omanikud firmast dividende ei võtnud.

Põhjalikumalt saab tutvuda firma majandustulemustega Äripäeva infopangas

Osale arutelus

  • Mait Kraun
    Äripäev

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara