Maxima renoveerib kauplusi tänavu 4 miljoni euro eest

Kohtla-Järve Maxima X.
Kohtla-Järve Maxima X.

Selle aasta jooksul kavatseb Maxima jaekett renoveerida viis kauplust, investeerides kokku ligi 4 miljonit eurot.

Alates 28. juunist kuni 20. detsembrini 2017 on Kohtla-Järvel, Mõisa tee 3 asuv kauplus Maxima X kapitaalremondis.

„Algav kapitaalremont tagab Kohtla-Järve elanikele võimaluse juba lähiajal hakata tegema oma igapäeva oste kaasaaegses kaupluses,“ selgitas Maxima peadirektor Vygintas Šapokas pressiteates. "Antud projekt on selle aasta kaupluste renoveerimiste nimekirjas esimene. Aasta lõpuks läbivad uuenduskuuri veel neli kauplust. Kõikidesse vastavatesse töödesse investeerime ligi 4 miljonit eurot," lisas ta. 

Ligi kuus kuud kestvate remonditööde käigus uuendatakse täies ulatuses nii kaupluse hoone, müügisaal kui seadmed. „Ühtlasi vaatame läbi ka toodete sortimendi alates puu- ja juurviljadest kuni kulinaariatoodete ja esmatarbekaupadeni,“ rõhutas Maxima operatsioonidirektor Marko Põder.

Kõik 22 renoveeritava kaupluse töötajat jätkavade remonditööde ajal tööd teistes Maxima kauplustes Kohtla-Järvel, Jõhvis ja Tallinnas.

Aasta lõpuni teostatakse kapitaalremonti veel neljas Maxima X kaupluses: Anne tänaval Tartus, Kopli teel Tallinnas, Nõmme teel Tallinnas ja Mõisa teel Narvas.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara