Evelekt Hulgi kasvatas müügitulu ja kasumit

Mööbli- ja sisutuskaupade impordi ja hulgimüügiga tegelev Evelekt Hulgi kasvatas müügitulu ja kasumit.

Äripäeva infopanka jõudnud ettevõtte majandusaasta aruandest selgub, et mööbli, vaipade ja valgustite hulgimüügiga tegeleva Evelekt Hulgi OÜ müügitulu kasvas 2016. aastal 12 protsenti, 7,58 miljoni euroni. Ärikasum suurenes aga 142 112 euro võrra, 300 461 euroni.

Ettevõttes töötas mullu keskmiselt 11 inimest, eelneva aastaga võrreldes see näitaja ei muutunud. Käive töötaja kohta kasvas 10 protsenti, 689 115 euroni. Keskmine brutotasu tõusis 2 protsenti, 1503 euroni kuus.

Ettevõte põhitegevusalaks on mööbli- ja sisutuskaupade import ja hulgimüük. „2016. aastal soetati kaupu peamiselt aasia riikidest, vähesel määral ka Eesti tarnijatelt ja Euroopa Liidu liikmesriikidest,“ kirjutas ettevõte oma tegevusaruandes.

„Evelekt Hulgi OÜ järgmise aasta eesmärkideks on turuosa suurendamine lähinaaberriikides. Lisaks otsib ettevõte võimalusi sessoonsuse vähendamiseks läbi uute kauba- ja kliendigruppide,“ kirjutati aruandes.

Ettevõtte omanikud on Jüri Zoova ja Maldar Mäesalu (kummalgi 50protsendiline osalus). Eelmisel ja üle-eelmisel aastal firmast dividende ei võetud.

Põhjalikumalt saab tutvuda firma majandustulemustega Äripäeva infopangas.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara