Alexela avas Võrus Baltikumi esimese LPG tankla

Alexela LPG tankla
Alexela LPG tankla

Koos CNG tanklaga on Alexela Võru tankla esimene Baltimaades, kus autojuhtidel on lisaks bensiinile ja diislikütusele võimalik tankida ka CNG-d ja LPG-d, teatas ettevõte.

Alexela Oil juhatuse esimehe Ain Kuusiku sõnul plaanib Alexela lähiaastatel igas maakonnas avada  Võru tankla kontseptsioonil põhinev tankla. „See tähendab, et lisaks tavakütustele ja LPG-le hakkab meie suurimates tanklates olema ka CNG tankur ning loomulikult tanklapood,“ kirjeldas Ain Kuusik.

Võru tankla on tänaseks müünud üle 85 tuhande kilo surugaasi, tänu millele on õhku paisatud pea  20% vähem süsihappegaasi.

Võru tanklasse on Alexela sel aastal jõuliselt investeerinud, avades lisaks gaasitankuritele ka uuendatud tanklapoe. „Lähinädalatel alustame ka tankla välisilme uuendamisega, mille tulemusena saab Võru tankla uue sinise ilme,“ lubas Ain Kuusik.

Tema sõnul on gaasikütused parim valik Eestile järgmistel aastakümnetel, mil Euroopa Liidu riigid asuvad keelustama bensiini ja diislikütusel sõitvaid masinaid. „Iga autoomanik võiks täna mõelda, mis oleks tema eelistatud sõiduvahend siis, kui bensiini ja diislikütust tanklad enam müüa ei saa,“ sõnas Ain Kuusik.

Alexela Oil AS kuulub Alexela Gruppi ning on aus eestimaine tanklakett. Ettevõtte 75-st tanklast omab tanklakauplusi 23. Vanima eestimaise tanklaketina (aastast 1993) ollakse tööandjaks enam kui 130 inimesele üle Eesti. 

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Grossi Toidukaubad: tööajaarvestus muutus kordi lihtsamaks

Grossi Toidukaupade poeketi operaatorfirma OG Elekra AS võttis suvel kasutusele uudse Begin’i tarkvararakenduse, mis muudab aeganõudva tunni- ja tükitöö arvestuse paberil automatiseerituks igakuiseks tööaruannete esitamise ning palgaarvestuse ajakokkuhoidvamaks ja läbipaistvamaks.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Käsi­raamatud