Humanlinki suuromanikuks sai Soome ettevõte

Tõõotsija Humanlinkis.
Tõõotsija Humanlinkis.

Humanlink ehk endine Varumeesteenindus ja Transval Group Oy omanikud sõlmisid lepingu, millega Humanlinki ettevõtete enamusosanikuks saab Soome ettevõte Transval Group. Humanlinki tegevjuht Jarkko Tainio jätkab ettevõttes olulise võtmeisikuna ja omanikuna. Balti äritegevuse eest vastutav Toomas Sabsay jätkab samuti ettevõtte omanikuna.

Humanlink on tegutsenud jae- ja hulgikaubanduse valdkonnas üle kümne aastat, pakkudes tööjõu vajadust optimeerivaid lahendusi. Peamised teenused on riiuldamise ja kassalahenduse pakkumine. Humanlink tegutseb Soomes, Eestis ja Lätis andes tööd kokku ligi 270 kaubandusvaldkonna spetsialistile. Ettevõtte 2017. aastaks prognoositud käive on 3,8 miljonit eurot. Transval Group pakub tööstus-, kaubandus- ja logistikaettevõtetele ladude ja terminalide tööjõudu optimeerivaid lahendusi ning konsultatsioone.

„Sõlmitud tehing aitab kaasa ka Transvali teiste tegevusvaldkondade laienemisele Balti riikidesse. Meie teenuste portfell kasvab peatselt ka Eestis ja Lätis ning edaspidi saame oma klientidele pakkuda senisest laiemaid valikuid,“ ütles Humanlinki Balti äride juht Toomas Sabsay.

„Humanlink on kiiresti kasvanud ja leidsime, et nüüd on õige hetk saada suurema kontserni osaks. Transvali tükitöö põhine tegutsemisviis ja tugev oskusteave toetavad hästi Humanlinki kasvustrateegiat. Usun, et koos Transvaliga suudame oma klientide vajadusi senisest veelgi paremini täita,” ütles Humanlinki tegevjuht Jarkko Tainio.

„Humanlinki aastate jooksul omandatud kaubanduse valdkonna oskusteabe ja Transvali siselogistika kogemuste ühendamine on hea alus uue äritegevuse suuna käivitamiseks Transvali kontsernis. Nii saame parendada kaubandusketi siselogistikat alates laost kuni riiuldamise ja kassani välja. Mul on hea meel tervitada kogu Humanlinki personali Transvali kontserniga ühinemisel,” tõdeb Transval Groupi tegevjuht Risto Vilo.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara