Selfridges’i kaubamaja alustas jõulutoodete müüki

Selfridges’i kaubamaja alustas jõulutoodete müüki
Selfridges’i kaubamaja alustas jõulutoodete müüki

Kui jõuludeni oli 147 päeva, siis Londoni Oxfordi tänava Selfridges’i kaubamaja avas jõulukaupade osakonna. Tegemist on esimese kaubamajaga, kes tänavu juba jõulukaupade osakonna avas. Esimest korda ajaloos hakatakse alates 4. augustist müüma ka pühaderoogi.

Selle aasta pühade teemaks on „With Love From…“ (Armastusega…). See teema väljendab kõige lihtsamal kujul sügavamat põhjust kinkimiseks, kuid jääb kindlalt lootustandvaks: armastus

Esimest korda ajaloos avab Selfridges kaubamaja parimate jõuluroogade müügiala. Tavaliselt hakatakse jõulutoite müüma alles oktoobri keskpaigas. See tähendab, et Selfriges’i enda jõulutoidud on kaupluses saadaval 10 nädala asemel 5 kuud.

„Oleme juba aastaid avanud jõulukaupade osakonna suvel ja seega on Suurbritannia olnud ka inimestele peamiseks reisi sihtkohaks, kus endale jõulukaupu osta. Mõned kliendid tulevad aasta-aastalt tagasi, et osta uusi põnevaid tooteid enda kogudesse,“ rääkis Selfriges’i kaubamaja jõulutoodete ja kodutarvete ostujuht Eleanor Gregory.

Ta lisas, et nad pakuvad jõulutooteid hooajaväliselt just seetõttu, et kliendid nõuavad neid üha rohkem.

Osale arutelus

Toetajad

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Grossi Toidukaubad: tööajaarvestus muutus kordi lihtsamaks

Grossi Toidukaupade poeketi operaatorfirma OG Elekra AS võttis suvel kasutusele uudse Begin’i tarkvararakenduse, mis muudab aeganõudva tunni- ja tükitöö arvestuse paberil automatiseerituks igakuiseks tööaruannete esitamise ning palgaarvestuse ajakokkuhoidvamaks ja läbipaistvamaks.

Statistika

Käsi­raamatud