Ti Sento ehete maaletoojat tunnustati kõrge autasuga

Glanz&Glamuur omanik Ewe Riistop
Glanz&Glamuur omanik Ewe Riistop

Ehete distribuutor Glanz & Glamuur tunnustati rahvusvahelisel konverentsil Hollandis, ehtebrändi Ti Sento Milano tiitliga "Maailma parim turundaja 2016".

„Juuli lõpus toimus Amsterdamis ülemaailmne TI Sento Milano distribuutorite koosolek, kus jagati tunnustust ja auhindu tehtud töö eest,“ rääkis Glanz&Glamuur omanik Ewe Riistop. Seal valitigi 110 riigist pärit esindajate seast Eesti ettevõte Ti Sento Milano ehete parimaks turundajaks maailmas.

Riisopi sõnul tõi turunduse auhinna võidu Eestile tugev turunduse strateegia, tihe turundusettevõtmiste arv ja loomulikult ka head müügitulemused. Ta tõi välja ka huvitava fakti, et Ti Sento Milano ehteid müüakse maailmas kõige rohkem ühe inimese kohta siin riigis. Konkurentsi topis, kes samuti karikat jahtisid olid Inglismaa ning teisele kohale jäi Iirimaa.

Glanz&Glamuur kuulutati Ti Sento ehete ametlikuks edasimüüjaks ka Lätis ja Leedus. „See on auväärne ülesanne, kuid üldse mitte nii lihtne töö tõsta Ti Sento Milano ehtebränd edukaks ka kahel väliturul. See on meie eesmärk, millega hoogsalt tegeleme,“ ütles Riisop.

Võidukarika Eesti toonud Riistop mainis ka veel, et tunnustus annab neile indu ja sära.

Koostöös Ewe Riistopiga on loodud Eestile Ti Sento Milano erikollektsioon.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara