Prisma koondas ootamatult 35 töötajat

Jussi Nummelin
Jussi Nummelin

Kaubandusturu üldisest tööjõupuudusest hoolimata on Prisma ootamatult koondanud 35 töötajat.

Teeninduses vohavast tööjõupuudusest on juttu teinud pea kõik kaubandusketid ja töökuulutused koguvad juba aastaid tolmu, sellest hoolimata otsustas Prisma hiljuti koondada Tartus 15 töötajat ning Narvas ja Tallinnas 10 töötajat, kirjutab Ärileht.

Ärilehele teadaolevalt on paljud töötajad koondamise viisis pettunud, sest ettevõte olevat kasutanud tervislikel põhjendusel koondamist ja loobunud just pika staažiga töötajatest. Prismal oli esialgu plaanis pealinnas koondada 50 töötajat, kuid ettevõtte tegevdirektori Jussi Nummelini sõnul ei vasta see tõele. „Homme algavad Tallinnas uute inimeste töölevõtmise intervjuud ja praegu töökohtade vähendamist plaanis ei ole,“ ütles tegevjuht.

Küsimusele, kas ettevõte on Lätist ja Leedust töötajaid palganud seetõttu, et sealne tööjõud on odavam, vastas Nummelin, et on normaalne palgata meeskonda rahvusvahelise kogemusega professionaale. „Leedust tuli kaks juhtivtöötajat siia just tänu suurtele kogemustele ja erialastele oskustele ning ma olen uhke selle üle, et Prismas on inimesi eri riikidest.“

Loe pikemalt Ärilehest.

Loe ka pikemat intervjuud Jussi Nummeliniga, mis ta andis Kaubandus.ee'le

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara