Salakaubanduse vastu võitlemiseks antakse 100 miljonit dollarit

salakaubandus
salakaubandus

Philip Morris Internationali toel rahvusvahelise algatuse PMI Impact raames toetatakse salakaubanduse ja sellega seotud kuritegude vastu võitlemise projekte 100 miljoni USA dollariga. Ettepanekuid saavad esitada eraettevõtted, avalik-õiguslikud ja valitsusvälised organisatsioonid.

Käesolevas juba teises rahastamisvoorus keskendub algatus PMI Impact projektidele, mis on suunatud ebaseadusliku kaubanduse ja sellega seotud kuritegude erinevatele vormidele nagu korruptsioon, rahapesu ja organiseeritud kuritegelikud võrgustikud. Esitatavad projektid peavad mõjutama ühte või mitut järgmistest piirkondadest:Ida-Euroopa, Lähis-Ida, Põhja-Aafrika, Argentiina-Brasiilia-Paraguay piirikolmnurk Lõuna-Ameerika, Kesk-Ameerika ja Kagu-Aasia.

PMI Impact ekspertnõukogu vaatab projektid üle ja valib neist rahastamiseks sobivad välja. „Loodame saada väga häid ettepanekuid, mis aitaksid era- ja avalik-õiguslikel organisatsioonidel suurendada oma teadmisi ja tõhusust võitluses selle kasvava ülemaailmse probleemiga“, ütles PMI Impact ekspertnõukogu liige Alain Juillet.

Huvitatud organisatsioonid peavad oma taotlused esitama 15. novembriks 2017. Info taotluse koostamise kohta PMI IMPACTi teiseks rahastamisvooruks leiab siit.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

8 põhjust, miks valida PilveNAV

PilveNAV on veebipõhine ja kuutasuline majandustarkvara arenevale ettevõttele, mis kasvab koos ettevõttega. Tarkvara on saadaval valmislahendusena ja taskukohase hinnaga.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara