8 põhjust, miks valida PilveNAV

Columbus
Columbus

PilveNAV on veebipõhine ja kuutasuline majandustarkvara arenevale ettevõttele, mis kasvab koos ettevõttega. Tarkvara on saadaval valmislahendusena ja taskukohase hinnaga.

PilveNAV on tänapäevane majandustarkvara, mis sisaldab raamatupidamise, müügi, turunduse, ostujuhtimise, laoarvestuse ja ärianaluutika mooduleid. Lisaks on võimalik juur

de soetada tootmise ja laoprotsesside juhtimine, tootmise arvestus ning erinevaid liideseid.

PilveNAV-i juurutamine on lihtne ja kiire. Seda kasutades on ettevõttel kulud kontrolli all - maksad vaid selle eest, mida vajad, ja tarkvara kuutasu sisaldab kõiki tooteuuendusi.

Miks valida PilveNAV?

 1. Madalad juurutuskulud

  PilveNAV on eelseadistatud, olemas on ulatuslik kasutusjuhendite ja –videote pakett. Juurutuse käigus on vaja vaid lisada oma andmed, läbida õppeprogramm ja asuda tööle.

 2. Madalad omamiskulud

  Tarkvara kuutasu sisaldab Eesti seadusandlusele vastavat funktsionaalsust, mida jooksvalt uuendatakse. Lisaks kõiki teisi uuendusi, kasutajatuge ja tarkvara majutust koos varundusega.

 3. Tarkvara kasvab koos ettevõttega

  Vajadusel on võimalik kasutusele võtta laojuhtimise (WMS), tootmisjuhtimise, teenuste juhtimise või kontserniarvestuse funktsionaalsus ilma tarkvara vahetamata. Lisaks sellele on võimalik töösse rakendada rida tööstusharu spetsiifilisi valmislahendusi või arendada juurde juba omanäoline lahendus.  

 4. Tööta, kus tahad, millal tahad

  Tarkvara on veebipõhine. Lisaks arvuti vaatele on olemas rakendused tahvelarvutile ja telefonile.  

 5. Ühtsus - PilveNAV on integreeritud ja integreeritav

  Office 365 integratsioon - e-kirjad, kalendrikirjed ja failid ühilduvad sujuvalt andmete, aruannete ja äriprotsessidega. Lisaks saab PilveNAVi siduda Dynamics 365 lahendustega. Olemas on automaatne pangaliides, kust saab pangatoimingud läbi viia PilveNAVist lahkumata. Lahendusest saab eksportida KMD, VIES(VD), Intrastat jt andmeid. Võimalikud ka eriliidesed.

 6. PilveNAV on tänapäevane, teeb enamat

  PilveNAV aitab korraldada ettevõttes kooskõlastusringe, edastada ja lugeda e-arveid, teha pangatoimingud tarkvarast lahkumata. Võimalik on andmed saata Excelisse ning need täiendatud kujul tagasi importida, ka arve kujundust saab ise muuta.  

 7. Turvaline

  Lahendus baseerub Microsoft Dynamics NAV platvormil ja see on majutatud Microsoft Azure pilveplatvormil.  

 8. Kohalik tugi

  Columbus Eesti AS spetsialistid on alati valmis vastama kasutajate telefonikõnedele telefonil +372 606 2600 ja e-kirjadele aadressil eesti@columbusglobal.com

  Tutvu hinnakirjaga ja telli demo SIIT

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

8 põhjust, miks valida PilveNAV

PilveNAV on veebipõhine ja kuutasuline majandustarkvara arenevale ettevõttele, mis kasvab koos ettevõttega. Tarkvara on saadaval valmislahendusena ja taskukohase hinnaga.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara