Selver lükkab Hiiumaal käima rändkaupluse

Selver lükkab Hiiumaal käima rändkaupluse
Selver lükkab Hiiumaal käima rändkaupluse

Esimesest detsembrist alustab Hiiumaal tööd uus Selveri rändpood, kauplusbuss, mis viib Selveri kaubad kohale kõigile hiidlastele olenemata sellest, kus Hiiumaa punktis nad elavad.

„Uue rändpoe käivitamine on Selveri põhiväärtustest lähtuv projekt,“ sõnas Selveri juht Kristi Lomp. „Selveri eesmärgiks on teenindada võimalikult palju kliente ja leida selleks erinevaid võimalusi ning Hiiumaa rändpood on üheks väga heaks selliseks näiteks,“ lisas Lomp. „Kui Harjumaal on inimestel võimalik kaupa koju tellida Selveri e-poe vahendusel, kus kuller toob kogu kauba ukse ette, siis Hiiumaal sõidab Selver sulle ise hoovi,“ rääkis Lomp.

Rändpoe avamine on sündinud koostöös Hiiumaa vallavalitsusega. Ühisprojekti eesmärgiks on varustada ka kõige kaugemates Hiiumaa otstes elavaid elanikke vajaliku toidukaubaga. Seega tegemist on kogukonna bussiga, mis võimaldab külastada Selveri kauplust ka inimestel, kellel puudub transpordivõimalus linna.  

Rändpoe sortiment koosneb ligikaudu 1000 erinevast tootest, mis võrdub rikkaliku väikepoe sortimendiga, kus on kõik vajalik olemas. Rändpoe eesmärgiks on pakkuda inimestele neid tooteid, mida nad kõige enam vajavad. Samuti on klientidel ettetellimise võimalus. Kui mingi toode on bussi sortimendist puudu, siis saab seda tellida järgmiseks korraks, kui buss uuele ringile tuleb.

Buss hakkab töötama kuus päeva nädalas, esmaspäevast laupäevani. Rändpoel on kolm põhimarsruuti, mille jooksul teeb ta üle 100 erineva peatuse. Kõigil rändpoe klientidel on võimalik veebist jälgida ka bussi virtuaalset teekonda, et kui kaugel buss asub. Inimestel, kellel puudub ligipääs internetile, on võimalik helistada bussis olevale telefonile.

Rändpoe peatused
Rändpoe peatused

Lisaks virtuaalsele kaardile on rändpood täiustatud ka kõige uuema tehnoloogiaga ning loomulikult hakkab kehtima ka Partnerkaart ja selle hüved. 

Selveri uus rändpood on pärit Põhja-Soomest ning see on ehitatud spetsiaalselt selle teenuse osutamiseks Kiitokori nimelises bussitehases, mis on spetsialiseerinud busside erilahendustele. Seega kokkuvõtvalt on tegemist liikuva minikauplusega, kus on esindatud kõik tavapoele omased võimalused.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara