Baltikaga liitub ekspordidirektor Raivo Videvik

Baltika ekspordidirektor Raivo Videvik
Baltika ekspordidirektor Raivo Videvik

Alates 2. jaanuarist liitub Baltikaga pikaajalise eksporditöö kogemusega Raivo Videvik, kelle eesmärk on panustada ekspordi suurendamisesse ning teha veel aktiivsemat müüki ekspordi kasvatamisel.

Raivo peamiseks fookuseks Baltika Grupis saab olema ekspordimüügi kasvatamine.

„Lisaks suurepärasele ekspordi- ja müügijuhtimise kogemusele hindame Raivos tema eesmärgile pühendumist ja uutesse valdkondadesse süvenemist ning kiiret õppimisvõimet," kommenteeris Baltika Grupi peadirektor Meelis Milder

Raivo on müügijuhtimisega, sh ekspordiga tegelenud üle 15 aasta, töötades Timbeco Woodhouse OÜ-s müügidirektori/ekspordijuhina, Elektrum Eesti OÜ-s müügiosakonna juhina ning ettevõtte juhatuse esimehena. Raivo on kätt proovinud ka start-upi juhina, arendades välja maailma väikseimad lugemisprillid. Sealt edasi liikus ta Eesti Gaas ASi nii äri- kui ka jaemüügiosakonda reorganiseerima ning töötas viimased 7 kuud Läti tütarettevõtte juhatuse esimehena.

 

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara