Circle K avas oma suurima teenindusjaama

Circle K avas oma suurima teenindusjaama
Circle K avas oma suurima teenindusjaama

Circle K Eesti avas Peetris oma suurima täisteenindusjaama Tallinnast väljasõidul, Rae vallas Tallinna linna piiril.

“Meil on Tartu maantee viadukti piirkonnas juba kolm teenindusjaama, kuid kuna aastate jooksul on liikluskorralduses toimunud muudatusi, siis klientide paremaks teenindamiseks otsustasime avada linna piiril veel ühe jaama, mis on mugava ligipääsuga nii piirkonnas elavatele kui ka Tallinnast Tartu suunas sõitvatele klientidele,” märkis Circle K Eesti peadirektor Kai Realo.

“Meie lojaalsete klientide poolt kaua oodatud Peetri jaam on kolmas täiesti uus Circle K teenindusjaam, mis on avatud viimase poole aasta jooksul. Möödunud aasta septembris avasime teenindusjaama Tallinna ringteel Jüris ning alles kuu aega tagasi detsembris Tallinnas lauluväljaku naabruses. Meil on selja taga fantastiline aasta, mille sisse on jäänud nii üle-eelmisel aastal ostetud jaamade käivitamine, uue kaubamärgi edukas kasutuselevõtt ning lisaks uute jaamade avamine,” sõnas Realo.

Peetri teenindusjaama mugavuspood, mis on jaemüügiketi kuuekümnes pood, on Circle K suurim, selle pindala ulatub tavalise 160m2 asemel 180m2-ni, võimaldades seeläbi pakkuda senisest veel laiemat tootevalikut. Puhkepausi võtta soovijate tarbeks sai Peetri teenindusjaam tavapärase aknaaluse istumisala, kus vajadusel saab ka nutiseadmeid laadida.

Kõigist kaasaegsetest makseterminaliga varustatud tankuritest on klientidel võimalik soovi korral saada kogu Circle K mootorikütuste sortimenti. Täiendavalt on olemas ka tankimise võimalus veokitele.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara