Altia Eesti sai uue juhi

Imre Avalo
Imre Avalo

Alkohoolsete jookide tootja ja maaletooja Altia Eesti AS-i uus juht on Imre Avalo, kelle vastutusalasse kuulub ettevõtte tegevuse arendamine Eesti ja Läti turul, teatas Altia.

Altia Eesti AS on Eesti suuruselt teine alkoholitootja, kelle kõige tuntumad kaubamärgid on Saaremaa viin ja Koskenkorva viin.

„Eesti ja Läti turg on omavahel üha tihedamalt põimunud, seda nii piiriülese kaubanduse kui ka tarbijakäitumise osas. Seetõttu soovib Altia vaadata neid turge ühe tervikuna, et paremini mõista tarbijate eelistusi ning pakkuda paremat klienditeenindust. Ühtlasi peame oluliseks mõistliku alkoholitarbimise edendamist, et püsiks varasemate aastate trend, kus alkoholitarbimine on liikunud kvantiteedilt kvaliteedile,“ ütles Altia Eesti juhatuse liige ja kommertsdirektor Imre Avalo.

„Imre on toiduainete- ja joogisektori müügialal hinnatud tegija ning usun, et ta suudab parimal moel rakendada oma senist kogemust. Eesmärk on arendada Altia tooteportfelli ja klienditeenindust muutuvas turuolukorras,“ ütles Altia Groupi vanem asepresident Kari Kilpinen.

„Piirikaubandus ja alkoholi kaasaostud on Põhja- ja Baltimaade turgudel väga tavaline nähtus – taanlased ostavad Saksamaalt, rootslased Taanist, norralased Rootsist ning piirikaubandust esineb Soome-Eesti-Läti teljel. Siinjuures on oluline läbimõeldud aktsiisipoliitika, et toetada mõõdukat alkoholitarbimist ning tagada riigi maksulaekumised. Praegune Eesti aktsiisipoliitika neid eesmärke ei täida,“ ütles Avalo.

Tallinna Tehnikaülikooli majandusdiplomiga Imre Avalo on kogenud müügiprofessionaal, kes on töötanud aastaid toidu- ja joogisektoris müügivaldkonna juhtivatel kohtadel. Enne Altiasse asumist oli Avalo AS Prike müügidirektor ja enne seda 8 aastat Saku Õlletehase müügijuht, olles sellest ajast 1,5 aastat Carlsbergi projektimeeskonna liige ülesannetega Balti riikides, Itaalias, Saksamaal, Horvaatias ja Soomes. Varem on Avalo töötanud müügi alal AS-is Jalajälg.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara