Omniva toob eBay Eestisse konverentsile

Omniva toob eBay Eestisse konverentsile
Omniva toob eBay Eestisse konverentsile

Omniva otsustas õla alla panna ning toob 15. veebruaril Baltikumi e-kaubanduse aastakonverentsile eBay esindaja, kes räägib sellest, kuidas saada edukaks müüjaks eBays.

Esmakordselt ajaloos on Eestis konverentsil laval eBay ning kohale tulevad Amazoni esindajad. Konverentsi programmijuhi Hando Sinisalu sõnul näitab see meie turu küpsust ja taset, kui suured tegijad tunnevad meie vastu huvi ning tulevad Eestisse konverentsile.

„eBay on AliExpressi ja Amazoni kõrval eestimaalaste üks populaarsemaid välismaa ostmise kohti,“ kommenteeris Omniva pakiäri juht Sten Argos eBay Eestisse toomise ühte põhjust. Tema sõnul ostavad eestlased aastas umbes 300 000 toodet eBayst.

Argose hinnangul on eBay loonud selge positsiooni, kes kujundab ka Eesti e-kaubanduse arenguid globaalsel tasemel.

eBay Russia ettevõtete toote- ja turundusjuht Maxim Uvarov räägib enda ettekandes sellest, kuidas saada edukaks müüjaks eBay keskkonnas ja kuidas olla seeläbi edukas ekspordis. Argose sõnul teeb eBay rahvusvahelise müügiga alustamise igaühele lihtsaks ning sealt on võimalik saada esmane rahvusvaheline müügikogemus. „Ka on eBay hea koht e-kaubandusest kokku ostetud kaupade järelturuks, kui ostetust miski ei peaks sobima või ei ole enam vajalik.“

Tule kuula maailma tipptegijaid ning saad teada, kuidas koostöös edukas olla.

15. veebruaril toimub Baltikumi e-kaubanduse konverents Salme Kultuurikeskuses. Lavale astuvad EllexRaidla advokaadibüroo, Posti Grupp, Põldma Kaubanduse, Vimma Company, Pigu Grupp, Intersport ning eBay. Konverentsi peateema on e-äri kasvatamine! Tutvu programmiga SIIN ning pane ennast ka konverentsile kirja!

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara