Viru Keskuse parim ostukeskkond on kaupluses Brooks Brothers

Viru Keskuse parimad teenindajad
Viru Keskuse parimad teenindajad 2017. Vasakult: II koht Epp-Kadi Ivask (Guess),...

25. jaanuaril toimunud Viru Keskuse aastagalal tunnustati taas möödunud aasta tulemuste põhjal keskuse parimaid teeninduskohti, ostukohti ja teenindajaid.

Parimaks teeninduskohaks kuulutati Reval Gelato, parima ostukeskkonna tiitli sai teist aastat järjest Brooks Brothers ning tiitli Viru Keskuse Parim Teenindaja 2017 võitis Veronica Kaasik kauplusest Marella.

“Teostame regulaarselt testostlemisi, ostukeskkondade auditeid ning teenindustaseme koolitusi ning testimisi. Tegevuskava on intensiivne, ent vajalik nii olemasoleva taseme väljaselgitamiseks kui ka teenindustaseme parandamiseks,” kommenteeris Viru Keskuse turundus - ja kommunikatsioonidirektor Taivi Koitla. “Parimaid teeninduskohti ja ostukeskkonda oleme välja selgitanud ja premeerinud enam kui kümme aastat ning Viru Keskuse parima teenindaja võistlus leidis sel korral aset viiendat korda,” lisas Koitla.

Viru Keskuse parim teeninduskoht selgitatakse välja teenindajate tasemetestide abil nii teoreerilisi teadmisi kui ka praktilisi oskusi proovile pannes, ostukeskkondi hindavad sihtkliendid ja ostukeskkondade spetsialistid ning parima teenindaja konkursil finaali pääsenud kümme teenindajat asusid võistlustulle Viru Keskuse aatriumis asuval jõululaadal žürii valvsa pilgu all. Seal tuli finalistidel oma teenindus- ja müügioskused proovile panna mugavustsoonist väljas, konkurendi tooteid müües ja ostlejate soove täites. 

“Oleme tänulikud kõigile Viru Keskuse teenindajatele igapäevase panuse ja konkurssidel osalemise eest, eraldi tähelepanu väärivad parima teenindaja võistlusel finaali pääsenud kümme teenindajat,” sõnas Koitla märkides, et keskuses, kus on kuni kaheksasada teenindajat, on jõudmine parima kümne hulka muljetavaldav tulemus.

Viru Keskuse Parim Teeninduskoht 2017

I koht Reval Gelato

II koht MyFitness

III koht MAX&Co

Viru Keskuse Parim Ostukeskkond 2017

I koht Brooks Brothers

II koht Natura Siberica

III koht Monton

Eripreemiad: Parim Vaateaken Brooks Brothers ja Parim Proovikabiin Monton

Brooks Brothers kauplus
Brooks Brothers kauplus

Viru Keskuse Parim Teenindaja 2017

I koht Veronica Kaasik (Marella)

II koht Epp-Kadi Ivask (Guess)

III koht Tarmo Rattassep (MyFitness)

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara