Emor alustas koos Kantar Consultinguga ärinõustamist

nõusamine
nõusamine

Kantar Emor alustas koos Kantar Consultinguga ärinõustamise teenuse pakkumist brändistrateegia, kliendikogemuse, konkurentsiolukorra, brändikonkurentsi ja andmebaaside rikastamise valdkonnas. Ettevõtted vajavad ärivajadustele vastavat ekspertnõu, mis aitab neil kasvu puudutavatele võtmeküsimustele lahendusi leida.

„Kantar Emor viib kokku ärinõustamise, uuringud ja andmeteaduse – me aitame nii väikestel kui ka suurtel ettevõtetel anda vastused olulistele kasvuküsimustele ning leida üles, kus peituvad kasvuvõimalused ja kuidas ületada kasvutõkked,“ ütles Kantar Emori juhataja Karin Niinas. „Emor on mitmetahuline. Vastavalt vajadusele analüüsime soovituste andmiseks kas kliendi enda andmestikku, kolmandate osapoolte andmeid, kogume ise analüüsitavat teavet või kombineerime nimetatud variante.”

„Esimene ühine ettevõtmine kolleegidega Kantar Consultingust oli ettevõtete tegev- ning turundusjuhtidele suunatud juhtimisalgatus „Purpose 2020“,” rääkis Kantar Consultingu Eesti koostööpartner Emori ärisuunajuht Kai-Riin Veromann. „Oleme ärinõustamisega alustamist pikalt planeerinud ning täna võin kinnitada, et meie meeskond on uuteks väljakutseteks valmis. Teeme tihedat piiriülest koostööd äsjaloodud Kantar Consultinguga.“

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara