Maxima kliendid kogusid aastaga pea 4 miljonit eurot

Aitäh kaart
Aitäh kaart

Maxima jaeketi kliendikaardi “Aitäh“ omanikud saavad kuni 31. märtsini 2018 kasutada möödunud aasta vältel kogutud rahalisi boonuseid. Aastaga kogusid kliendid 3,9 miljoni jagu Maxima raha.

„Kui rääkida veel huvitavatest numbritest, mida esile tõsta, siis oleks see suurim kogutud boonuste summa, mis meie ühel kliendil õnnestus endale koguda. Selleks oli 422,59 eurot,” tõi Aitäh kaardi osas kõnekaid numbreid välja Maxima Eesti kommertsdirektor Kristina Mustonen.

„Suurim summa, mis ühel Maxima kliendikaardi omanikul veel käesoleva aasta veebruaris kasutamata on, ulatub pea 120 euroni,“ lisas ta.

Maxima kliendikaardi omanike arv ulatub 700 000 inimeseni. Maxima kliendikaardiga ei kogu boonusraha alkoholi- ega tubakatoodetelt.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara