Selgunud on Tallinna ja teiste Eesti piirkondade parimad teenindajad 2018

Tallinna parimad teenindajad 2018
Vasakult Tallinna parimad teenindajad 2018 Greta Rae (Hansaliin OÜ) ; Epp-Kadi...

22. märtsil selgus Tallinnas Jaan Poska nimelises majas kahe piirkondliku konkursi finaalvõistlusel, kes on Tallinna parim teenindaja 2018 ning Eesti teiste piirkondade parim teenindaja 2018.

Tallinna parim teenindaja 2018 on Epp-Kadi Ivask (Põldma Kaubanduse AS). Teise koha saavutas tasavägisel konkursil Greta Rae (Hansaliin OÜ) ja kolmanda koha vääriliseks tunnistati Sofia Karkus (Viking Motors AS). 

Tallinna konkursi žürii esimees ja Luminor Eesti kaugkanalite juht Kristjan Jasinski ütles, et mõlemad konkursid olid tugeva tasemega ning žürii tegi väga hoolega tööd, et kõigi tugevate osalejate seast see kõige parem välja selgitada. "Epp-Kadi lahendusest kumas soovi klientidele parimat lahendust pakkuda ning tahet klienti aidata. Kliendid lahkusid tema juurest õnnelike ja rahulolevatena," sõnas Jasinski.

Vasakult Laura Kivijärv (Olerex AS), Jane Kesamaa (Põldma Kaubanduse AS), Kairi Himanen (Põldma Kaubanduse AS).
Vasakult Laura Kivijärv (Olerex AS), Jane Kesamaa (Põldma Kaubanduse AS), Kairi ...

Teiste Eesti piirkondade parim teenindaja on Jane Kesamaa (Põldma Kaubanduse AS), teise koha saavutas Laura Kivijärv (Olerex AS) ja kolmanda koha vääriliseks tunnistati Kairi Himanen (Põldma Kaubanduse AS). 

Eesti teised piirkonnad konkursi žürii esinaine ja Aqva Hotels konverentsi- ja hotelli vastuvõtujuht Merli Viksi sõnul oli Jane särtsakas, elav ja värske suhtlemisega. "Ta mõistis täielikult kahte poolt, milleks olid klient ja ettevõte - võit oli mõlemale osapoolele täielikult ja 100% olemas. Keerulises olukorras sai ta mängleva kergusega hakkama emotsionaalse ja tujuka kliendiga, jäädes ise selle juures rahulikuks ja sõbralikuks. Jane kaitses sealjuures edukalt ka tööandja mainet ja majanduslikku kasu."

Tänavusel parima teenindaja konkursil osales ühtekokku 635 teenindajat üle Eesti. Finaali jõudmiseks pidid teenindajad lahendama veebikeskkonnas kolm põnevat teenindussituatsiooni ning vastama suhtlemisoskuste ja tarbijakaitseseaduse tundmise testile. 

Žürii hindas teenindajate sooritust 5 hindamiskriteeriumi alusel – tähelepanelikkus, hoolivus, leidlikkus, võit-võit lahendus ja korrektsus – ning valis iga piirkonna konkursi juures välja 10 tugevaimat kandidaati. 22.märtsi finaalsündmusel kohtusid finalistid žüriiga silmast-silma ning lahendasid kaamera ees koostöös näitlejatest klientidega veel täiendava teenindussituatsiooni. 

Mõlema konkursi I, II ja III koha võitjad suunduvad koos 13.märtsil selgunud  „Tartu parim teenindaja 2018“ konkursi esikolmikuga  12.aprillil toimuva „Eesti parim teenindaja 2018“ konkursi finaali. 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara