Cleveron suurendab koostööd Zaraga

Cleveron Flex
Cleveron Flex

2018. aasta mais avab Inditex maailma suurima Zara kaupluse Stratfordis Londonis. Cleveron paigaldab sinna kaks kliki ja korja iseteeninduslikku pakiautomaati.

Eelmise aasta 28. septembril teatas Viljandis pakiautomaate tootev Cleveron, et nad on juba üle aasta koostööd teinud maailma ühe suurima moekaupade müüjaga, Hispaania Inditexiga, kelle värskeimas Zara kaupluses Hispaanias avati 8. septembril Cleveron Flex pakirobot, mis oli võimeline ladustama kuni 700 pakki.

Stratfordi Londonisse rajatava Zara kaupluse puhul eeldatakse, et pakkide kogus saab olema kordades suurem, kui eales nähtud. Inditexi sõnade kohaselt pakub uus kauplus radikaalset uut kontseptsiooni, mille keskmes on tehnoloogia ning kaupluse eesmärk on muuta klientide ostukogemust. Inditexi esimees ja tegevjuht Pablo Isla rääkis, et uus pood tähistab järgmist verstaposti ettevõtte strateegias, kus kauplus on veelgi rohkem integreeritud veebimaailmaga. See määratleb nende identiteedi ettevõttena.

Stratfordi esinduskauplusesse paigaldab Cleveron kaks iseteeninduslikku pakiautomaati, mis suudavad kuni 2400 pakki ladustada.

Allikas: Cleveron

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara