Selver jätkab endaga konkureerimist

Laagri Selver
Laagri Selver

Selver otsustas sulgeda Pääsküla kaupluse, kuna lähedal asuv Laagri kauplus on kliendid endale meelitanud. Kuid siiski plaanib Selver avada Sõle Selveri läheduses uue kaupluse ning loodab sealt samasugust efektiivsust kui Balti Jaama kauplustelt.

Selver otsustas Pääsküla Selveri sulgeda, kuna viimaste kuude statistika tõestas, et sealsed kliendid on hakanud külastama Laagri Selverit. „Kaubanduse jaoks on oluline asukoht ja piisava klientide arv. Seega ei olnud mõistlik kahte nii lähestikku asuvat poodi korraga lahti hoida,“ ütles Selveri kommunikatsioonispetsialist Karl-Villiam Vaserik. Ta lisas, et kõik Pääsküla töötajad said endale uue töökoha kas Laagri Selveris või mõnes teises neile sobivad kaupluses.

Laagri Selveri avamise eel eelmise aasta märtsis rääkis ettevõtte esindaja, et uue ja suure poe avamisest hoolimata ei kavatseta Pääsküla Selverit sulgeda, vaid see jääb endiselt avatuks.

Käesoleval aastal avab Selver veel ühe kaupluse, mis asub eelmisest kauplusest kiviviske kaugusel. „Aasta lõpus avame tõepoolest Kolde Selveri Põhja-Tallinna piirkonnad, kus areneb kiiresti elamumajandus ja see omakorda tingib elanike vajaduse tänapäevaste kauplusehoonete järele,“ sõnas Vaserik. Ta lisas, et Pelgulinna Selver on klientide poolt hinnatud ostukoht ja kindlasti pole neil plaanis kauplust sulgeda, vaid pigem plaanitakse kaupluse renoveerimist, et pakkuda klientidele kui ka töötajatele meeldivat, mugavat ja tänapäevast ostukeskkonda.

Vaserik selgitas, et kaupluse avamisel arvestatakse piirkonna elanike arvuga ning samaväärselt olulise kaaluga on ka infrastruktuur, liikluskorraldus, ligipääsetavus asukohale ja paljud teised faktorid.

„Seega eelneb kaupluste avamisele pikk ja põhjalik analüüs, kas seal piirkonnas tasub uus pood avada või mitte. Avame kauplusi asukohtades, mida oleme hinnanud perspektiivseks ja tasuvaks,“ sõnas Vaserik. Börsiettevõttena ei saa nad avaldada tasuvuse hindamise kriteeriumeid ettevõttest väljapoole.

Tema sõnul on üha tihenevas konkurentsis projektide tasuvuse perioodid erineva pikkusega, aga kindlasti ei lähe nad kuskile teadlikult kahjumit teenima. „Seega leiame, et Kolde ja Sõle Selveril tekib samasugune efektiivne koostöö nagu seda on hetkel näidanud Balti Jaama Selverid.“

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara