BonBon Lingerie tooted jõudsid Singapuri kaubamajja

BonBon Lingerie on astunud Aasia turule, olles esimese Eesti brändina esindatud esmaklassilises Takashimaya kaubamajas Singapuris.

Põhjaliku eeltöö tulemusel saadud võimalus Takashimayas pop-up kaupluse avamiseks ja oma kollektsioonide esitlemiseks osutus BonBon Lingerie jaoks menukaks. Edukas ettevõtmine pälvis kaubamaja tähelepanu ja tunnustuse ning BonBon Lingeriele eraldati alaline pind premium lingerie osakonnas. Aasia kultuuriga kohanemisel on rolli mänginud tugev meeskond, kes ühtlasi abistas uuele turule sisenemisel. BonBon Lingerie luksusliku pesu promootorid on miss ja missis Singapore.

BonBon Lingerie on esimene Eestis toodetud pesu bränd, milles mugavus põimub naiselikkusega ja mis valmib käsitööna täiuslike lõigete ja kvaliteetsete kangaste harmoonias.

BonBon Lingerie edasised plaanid on koostöös parimate partneritega laieneda ka teistesse Aasia riikidesse. Tulemas on põnevad ajad nii BonBonile kui ka uued võimalused tutvustada silmapaistvat Eesti loomingut Aasias.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara