Liviko sõlmis Skandinaavia distributsioonilepingu Arcus grupiga

Janek Kalvi
Janek Kalvi

AS Liviko sõlmis ekspordi edendamiseks koostöölepingu Skandinaavia ühe suurima alkoholitootja ja maaletooja Arcus grupiga, kellest saab alates 1. juunist Liviko ametlik esindaja Skandinaavias. Arcus grupp hakkab Liviko tooteid turustama nii Taanis, Norras, Rootsis kui ka Soomes.

„Leidsime Arcus grupi näol endale võimeka strateegilise partneri, kelle abiga viia ellu Liviko pikaajalisi eesmärke Skandinaavia turgudel. Algav koostöö loob mitmeid uusi võimalusi Liviko premium kaubamärkide ekspordi kasvatamiseks. Skandinaavia turgudel näeme potentsiaali nii legendaarsel Vana Tallinnal kui ka maailma erinevatel turgudel ennast juba tõestanud Crafter’si džinnidel,“ ütles AS Liviko juhataja Janek Kalvi.

„Oleme väga rahul, et meie partneriks Põhjamaades saab Liviko. Ootame koostööd põnevusega, eriti sellise ikoonilise brändiga nagu on seda Vana Tallinn,“ ütles Arcus grupi juhataja Kenneth Hamnes.

Norra alkoholitootja ja -maaletooja Arcus grupp on maailma suurim akvaviidi tootja, kelle koduturud on Norra, Rootsi, Taani, Soome ja Saksamaa.

Arcus grupi tuntumad tooted on Lysholms Linie Aquavit, Aalborg Jubileums Aquavit, ja Gammel Dansk ja Vikingfjord Vodka. Nende portfelli kuuluvad teiste seas importtooted Dooley´s liköör, Fireball viskiliköör, Plantation rumm, Braastad konjak, Danzka Vodka ja edaspidi ka Liviko tooted.

AS Liviko on 1898. aastal asutatud kvaliteetalkoholi tootja ja -maaletooja. AS Liviko on nii Eestis, Lätis kui ka Leedus välja arendanud alkoholi jaotus- ja hulgimüügivõrgu, mille kaudu turustatakse omatoodangu kõrval maaletoodavaid brände ka teistelt maailma kvaliteetalkoholi tootjatelt.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara