Monton on nüüdsest müügil ka Horvaatias ja Sloveenias

Eesti moebränd Monton on nüüdsest esindatud Horvaatia ja Sloveenia suurimates kaubamajades. Kaubamärgi esinduspinnad avati nii Mariboris, Ljubljanas kui ka Rijekas.

Uutele turgudele sisenemine sai võimalikuks tänu juulikuus Balkanimaade juhtiva jaekabandusettevõttega Montecristo SL. d.o.o. sõlmitud koostöökokkuleppele.

Baltika soov on kasvatada jõuliselt müüki välisturgudel, mistõttu ongi võetud eesmärgiks leida uusi koostööpartnereid ning panustada tõhusamalt eksporditegevustesse. Sloveenia ja Horvaatia esinduspindade avamine on üks esimesi näiteid värskendatud ekspordistrateegia rakendamisest.

Baltika ekspordidirektori Raivo Videviku sõnul on uutele turgudele laienemine Eesti edukaima moebrändi jaoks väga oluline samm, võimaldades olla paremini esindatud piirkonnas, kus aasta tagasi avati Serbias frantsiisipood. „Kolmeks hooajaks sõlmitud kontsessioonilepingu eesmärk on pakkuda kohalikele klientidele midagi uut ja põnevat, suurendades samal ajal ka jaemüüki ning leides loodetavasti uusi võimalusi frantsiisimüügiks tulevikus,“ täiendas Videvik.

Baltika Grupp on Baltikumi moedisainiettevõte, mis tegutseb juba alates 1928. aastast. Monton loodi 2002. aastal, mil Baltika Grupp lansseeris uue rahvusvahelise moebrändi esialgu enda viiel kesksel jaeturul – Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Ukrainas. Tänaseks päevaks tegutseb Monton juba 12-s riigis üle maailma.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara