Ansi Arumeelest sai Eesti Posti juht

Ansi Arumeel
Ansi Arumeel

27. septembril kogunenud AS-i Eesti Post nõukogu määras uueks juhatuse esimeheks ettevõtte juhatuse liikme ning senise juhatuse esimehe kohusetäitja Ansi Arumeele.

Eesti Posti nõukogu esimehe Bo Henrikssoni sõnul rääkis Arumeele kasuks selge nägemus ettevõtte strateegiast ja tulevikusuundadest, samuti valdkonna väga hea tundmine ning tugev kogemus suurettevõtte juhtimisel. „Ansi on näidanud ennast tugeva liidrina ja hea inimeste juhina. Usun, et tema juhtimisel saavutab ettevõte oma eesmärgid,“ ütles Henriksson.

Ansi Arumeel töötab Omnivas alates 2006. aastast, mil alustas ettevõttes tööd logistikavaldkonna arendusjuhina. Järgnevatel aastatel on ta juhtinud ettevõtte logistikaäri ning olnud alates 2013. aastast kontserni juhatuse liige. Arumeel on kandnud olulist rolli Omniva pakiautomaatide turule toomisel ja võrgustiku rajamisel, ettevõtte Baltikumi laienemisel, kontserni pakiäri kasvatamisel, regiooni kaasaegseima logistikakeskuse rajamisel ja paljudes teistes ettevõtte jaoks märgiliste eesmärkide saavutamisel. Enne Omnivasse tulekut on Arumeel töötanud Silberautos ning Schenkeris.

Arumeelel on magistrikraadid Göteborgi Chalmersi Tehnikaülikoolist transpordi- ja logistikajuhtimise erialal ning Riia Stockholm School of Economics’ist strateegilise juhtimise erialal, bakalaureusekraadi omandas ta Tallinna Tehnikaülikoolist transporditehnika erialal.

Avalik konkurss AS-i Eesti Post juhatuse esimehe kohale kuulutati välja augusti lõpus seoses eelmise juhi tagasi kutsumisega kevadel.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara