Citycon kaubanduskeskuste koordinaatorina asus tööle Kristin Kuusk

Kristin Kuusk
Kristin Kuusk

Citycon Eesti büroos asus tööle kaubanduskeskuste koordinaator. Uuele ametikohale asub rahvusvahelise kogemusega Kristin Kuusk.

Kuusk hakkab igapäevaselt tegelema Kristiine Keskuse ja Rocca al Mare Keskuse äri- ja turundustegevuse toetamisega. Tema põhilisteks ülesandeks on otsida viise, kuidas kaubanduskeskuste külastajatele pakkuda parimat ostukogemust ja toetada rentnike nende äritegevustes.

„Kaasaegne kaubanduskeskus on palju rohkem kui lihtsalt kaupluste kooslus. Minu eesmärgiks on luua rentnikega suurem sünergia, et leida viise, kuidas meelitada keskusesse rohkem kliente ja kui külastajad on juba keskusesse jõudnud, siis pakkuda neile positiivseid emotsioone igal sammul,“ ütles Kristin Kuusk.

Kuusk on varasemalt töötanud nii Hollandis kui Belgias hotellinduse valdkonnas. Ühtlasi on ta omandanud kogemusi Carlsberg Brewers AS’is ärianalüütikuna.

Bakalaureuse kraadi on Kuusk omandanud Hollandis Haagis, õppides hotellide haldamist ja kliendikogemuse juhtimist. Lisaks on ta end täiendanud moevaldkonnas Eesti Kunstiakadeemias ja Ühendkuningriigis Londoni kunstiülikooli moekoolis, sobitudes hästi Citycon Eesti profiiliga.

Kristiine Keskuse üldpind on 56 800 m2, millest 44 000 m2 moodustab väljaüüritav pind. Aastas külastab Kristiine keskust 7,1 miljonit inimest. Rocca al Mare Kaubanduskeskuse üldpind on 74 600 m2, millest 57 600 m2 on väljaüüritav pind. Aastas külastab keskust 5,5 miljonit inimest.

Citycon on Põhjamaade kaubanduskeskuste arendaja ja kinnisvara investeerimisfirma. Koos Kristiine Keskusega omab ja haldab Citycon kokku 49 kaubanduskeskust Soomes, Rootsis, Norras, Taanis ja Eestis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara