R-Kioski omanik ostab Baltikumi suurima kohviketi Caffeine

R-Kioski omanik, Reitan Convenience on sõlminud kokkuleppe 60 müügipunktiga kohviketi „Caffeine Roasters“ omandamiseks Eestis, Lätis ja Leedus. Tehing on osaks Reitan Convenience plaanist kasvada Euroopa suurimaks mugavuskaubanduse ettevõtteks.

„Caffeine Roasters on üks tugevamaid kohvibrände Baltikumis, olles tuntud oma kvaliteetse kohvi ja hea teeninduse poolest. Lisaks paiknevad ettevõtte kohvipoed suurepärastes asukohtades. Meie eesmärk on oma äri Baltikumis kasvatada ja otsime võimalusi, et tulevikus viia Caffeine Roasters bränd ka teistesse riikidesse,“ sõnab Reitan Convenience tegevjuht Johannes Sangnes.

Caffeine Roasters asutati 2007. aastal Vilniuses. Kett opereerib Eestis, Lätis ja Leedus kokku 60 müügipunktiga, tehes ettevõttest suurima kohviketi Baltikumis.

„Meil on hea meel saada osaks Reitan Convenience meeskonnast. Üheskoos saame Caffeine’i tugeva kaubamärgi ja kontseptsiooni viia uutele turgudele. Reitan Convenience näol on tegu professionaalse ning pikaajalise omanikuga, mis edukalt tegutsenud teistes Baltikumi mugavuskaubanduse segmentides,“ ütleb Caffeine Roasters esindaja Nidas Kiuberis.

Oma 531 kauplusega ja tuttavate kaubamärkidega nagu R-Kiosk, Narvesen ja Lietuvos Spauda, omab Reitan Convenience Baltimaades juba tugevat positsiooni. „Caffeine Roasters omandamine on meie jaoks loomulik areng, mis aitab meil kohalolekut Baltikumis tugevdada. Veelgi enam, see on üks osa meie visioonist kasvada suurimaks mugavuskaubanduse ettevõtteks Euroopas,“ lisab Sangnes.

R-Kiosk Eesti tegevjuht Tiia Ilves leiab, et Caffeine Roasters omandamine loob ettevõttele uusi ja põnevaid võimalusi. „Läbi R-Kioski on Reitan Convenience Eestis juba kanda kinnitanud. Caffeine Roasters’i omandamine loob uusi võimalusi uues segmendis ja ootame põnevusega selle edasi arendamist,“ ütleb ta.

Omandamine vajab veel kohalike konkurentsiametite kinnitust.

Reitan Grupp koosneb viiest sõltumatust äriüksusest: REMA 1000, Reitan Convenience, Uno-X Group, Reitan Property ja Reitan Capital. Reitan Grupi käive 2017. aastal (sealhulgas frantsiisimüük) oli 89 miljardit Norra krooni. Reitan Grupis töötab Skandinaavias ja Baltikumis kokku 37 000 inimest. Reitan Convenience omab 2650 kauplust seitsmes riigis, mille hulka kuuluvad Narvesen Norras, Lätis ja Leedus, 7-Eleven Norras, Rootsis ja Taanis, Northland Norras, Pressbyrån Rootsis, R-kiosk Soomes, R-Kiosk Eestis ning Lietuvos Spauda Leedus.

Caffeine Roasters asutati 2007. aastal Vilniuses. Ketis on kokku 60 kohvi müügipunkti Eestis, Lätis ja Leedus.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara