Aasta Kaubandustegu 2018 võitja on...

Eesti Kaupmeeste Liit pärjas „Aasta Kaubandustegu 2018” tiitliga COOP Eesti sularahateenuse kõikides COOP kauplustes.

Žürii sõnul on Coop sularahateenus viinud sularaha väljavõtmise võimaluse maakonna keskustesse, kus ei ole näiteks sularahaautomaati. Võitnud tegu paistab silma innovaatilisusega ning on toonud kasu klientidele ja positiivse muutuse ühiskonnas.

Aasta Kaubandustegu valitakse juba viiendat aastat eemärgiga märgata ja tunnustada kaubanduse edulugusid ning tutvustada laiemale avalikkusele edukaid kaubandusettevõtjaid. Võitja kuulutatakse välja Kaubanduse Aastakongressil.

Aasta Kaubandusteo auhinnale esitati kokku 6 nominenti. Konkursile nominentide esitamine oli vaba ja avalik, võitja valis salajase hääletuse teel 10-liikmeline Kaupmeeste Liidu juhatus ja kahe eelmise aasta tiitlivõitjad. Teist ja kolmandat kohta jäid jagama Kaubamaja Grupi loodud mobiilne rahakott mTasku ja COOP Pank pangateenuste pakkumise eest maapiirkondades.

Kaupmeeste Liidu poolt välja antavat Aasta Kaubandustegu hinnatakse järgnevate kriteeriumite alusel:

•see on toonud kasu klientidele;

•aidanud kaasa ettevõtte erakordsele majanduslikule edule või Eesti kaubanduse üldisele arengule;

•toetanud Eesti kaubanduse rahvusvahelist konkurentsivõimet;

•kontseptuaalselt silmapaistev;

•kaasa toonud parendusprotsessi ühiskonnas või ettevõttes;

•parendanud suhteid tarneahelas;

•paistnud silma innovaatilisusega või loonud mõne tulevikku suunatud tehnoloogilise uuenduse.

Aasta Kaubandustegu auhinna on eelnevalt võitnud Astri Grupp Balti Jaama Turu arenduse eest, Rahva Raamat eristuva ja pidevalt üllatava ostukeskkonna eest, Apotheka Apteegid uue apteegikeskkonna kontseptsiooni ja innovaatilise tervisliku eluviisi edendamise eest ja Circle K Eesti (Statoil Fuel & Retail Eesti AS) klienditeenindaja positiivse kuvandi loomise ja kaubandussektori maine kujundamise eest.

Eesti Kaupmeeste Liit on riigi suurimate jae- ja hulgikaubandusettevõtete ühendus. Liit on asutatud 1996. aastal eesmärgiga esindada ja kaitsta liidu liikmete huve seadusloome protsessis, ettevõtluse arendamisel ja hea kaubandustava põhimõtete süvendamisel. Kaupmeeste Liitu kuulub 58 liiget.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara