Circle K juhid vahetasid kohad

Circle K Eesti juhtkonnas vahetasid kolm tippjuhti oma vastutusvaldkondi – senine jaemüügidirektor asus mootorikütuste müügidirektori, personalidirektor jaemüügidirektori ja turundusjuht kaubandusdirektori ametikohale.

“Kui üks ametivahetus oli tingitud kaubandusdirektori lapseootuspuhkusele siirdumisest, siis teised kaks valdkonnavahetust toimusid mitte ajutiselt vaid püsivalt. Vastupidiselt esmamuljele on sellised karjääriteel liikumised meie kontserni praktikat arvestades oodatud ja tavapärased valikud, mille eesmärk on juhte motiveerida ja anda neile arenguks võimalusi,“ märkis Circle K Eesti peadirektor Kai Realo.

“Ettevõtte juhtkonnas töötavatel juhtidel ei ole tihti võimalik oma karjääriteed jätkata vertikaalselt ning seetõttu on hea kui kogenud juhid saavad võimaluse arendada oma kogemusi ja oskuseid, liikudes organisatsioonis horisontaalselt,” sõnas Realo.

“Kõik kolm juhti on meie organisatsioonis töötanud pikaajaliselt ning osaledes juhtkonna töös, on neil olnud võimalus saada põhjalik ülevaade ettevõtte erinevatest tegevusvaldkondadest. Kuna pean tippjuhi töös kõige olulisemaks oskuseid ja kogemusi just inimeste juhtimisel, olen kindel, et mu kolleegid saavad koostöös meie väga pädevate spetsialistidega uute valdkondade juhtimisega suurepäraselt hakkama,” sõnas Realo.

Circle K uus mootorikütuste jaemüügidirektor Raimo Vahtrik on kontsernis, sealhulgas Ameerika Ühendriikide ja Venemaa äriüksuses, töötanud 25 aastat, jaemüügidirektori ametikohale asunud Hedi Nurme-McDonald kümme aastat ning kaubandusdirektori koha üle võtnud Diana Veigel seitse aastat. Ajutiselt vabaks jäänud turundusjuhi kohale asub kaheks järgnevaks aastaks varem turundusspetsialistina töötanud Madli Merila. Uue personalidirektori leidmiseks on Circle K välja kuulutanud värbamiskonkursi.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara