Kaubamaja turundust hakkas juhtima Enel Kolk

Alates 31. oktoobrist täidab Kaubamaja turundusdirektori ametikohustusi Enel Kolk. Senine turundusdirektor Britta Ratas läks lapsehoolduspuhkusele.

„Mul on tõesti hea meel ja au anda oma panus Kaubamaja arengusse ja turundustegevusse,“ ütles Kolk.

Ta usub, et Kaubamajal on koht iga eestlase südames. „Turundajale on see suur vastutus ning kahtlemata põnev väljakutse. Minu jaoks on see lõputult paeluv ning suhtun suure kirega võimalusse kanda edasi Kaubamaja väärtusi, mis ühelt poolt räägivad ettevõtte väärikast ajaloost ja pikkadest traditsioonidest, kuid teisalt on Kaubamaja siiski Eesti ärimaastiku ja kaubanduse vankumatu lipulaev, mis ei väsi üllatamast innovatiivsete lahenduste, trendikuse ja avatusega,“ rääkis värske turundusdirektor oma uuest vastutusest ja väljakutsest.

Enel Kolk on lansseerinud kodumaise tarbekeemia sarja Mayer ning hiljem juhtinud ka selle turundust. Seitse aastat vastutas ta Balbiino turunduse, kommunikatsiooni ja tootearenduse eest ning käesoleva aasta septembris juhtis ta ülemaailmse Maailmakoristuspäeva rahvusvahelist kommunikatsiooni.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara