Baltika avas uuendusliku tulevikupoe Verenni

Alates eelmise nädala lõpust on kaubandus- ja meelelahutuskeskuses T1 Mall of Tallinnas avatud uus kontseptpood Verenni, mis pakub senisest erinevat lähenemist ostlemisprotsessile ning poekülastusele tervikuna.

Uues kontseptsioonpoes on erilist tähelepanu pööratud poe ostukeskkonna teadlikumale disainile, et tagada külastajatele lihtne, kiire ning mugav kogemus.

Oma klientide aega hinnates on Verenni kaupluses riided ja aksessuaarid paigutatud vajaduspõhistesse tsoonidesse. Ostuprotsessile lisab uudsust nn beacon-tehnoloogia, mille abil on külastajal võimalik kiirelt huvipakkuva moetoote kohta infot koguda ning tutvuda kollektsioonide inspireerivate sünnilugudega. Verenni pakub lisaks ostlemiskogemusele võimalust osa saada erinevatest moesündmustest, olgu selleks siis kohtumised disaineritega, kollektsioonide esmaesitlused või elamust pakkuvad töötoad.

„Verenni pood on meie tulevikupood, nägemus, milliseks tahame saada. Samas on see testimise keskkond, kus katsetame uusi lahendusi, mida tahame klientidele pakkuda kõikides meie poodides,“ lausus poe avamisel Baltika jaekontseptsioonide direktor Maire Milder.

Poe disainimisel võeti eeskuju Euroopa moepealinnade analoogsetest butiikidest ning esinduspoodidest, sealhulgas uuriti innovaatilisi lahendusi nii interjööri kui ka kliendikogemuse osas. Eesmärgiks oli luua e-poe ning jaekeskkonna toimiv sümbioos, mille arendamisel võetakse aktiivselt arvesse ka klientide arvamust, eelistusi ning ootusi.

Avatud Verenni esinduspood, mis valmis koostöös agentuuridega Velvet ja JanKen Wisespace, ongi peegeldus kogutud inspireerivatest kaubandusedulugudest ning komfortne sümbioos moeelamustest ja tehnoloogiliste lahenduste ning klientide kogemuste tinglikust „laborist“.

Uuendusliku poe interjööris on kasutatud diivaneid Softrendilt, Raivo Raidmetsa ja Elmet Treieri disainitud toole, taimed on kauplusesse valinud Marek Jakob Leeri lillesalongist. V?renni sisekujundus on seega tähelepanuavaldus ning mõtteline kummardus eesti disainile, sidudes kokku kodumaise toote- ja moedisaini.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara