Disainkollektsioon viis Kaubamaja Pai kaubamärgi uuele tasemele

Toomas Volkmann ja Britt Samoson
Toomas Volkmann ja Britt Samoson

Eesti moekunstniku ja illustraatori Britt Samosoni ning Kaubamaja koostöös on valminud uus voodipesukollektsioon, mis on inspiratsiooni saanud Eesti looduse motiividest.

Moekunstniku joonistused jõudsid PAI voodipesule, aidates magamistubadesse tuua Eesti looduse ilu ja metsade sügavat rahu. Kaks voodipesudisaini on detailide poolest küll erinevad, kuid samas ühendab neid ilmselge loodusearmastus. Mõlemalt vaatavad vastu kõigile tuttavad kodumaised loomad, linnud ja taimed meie oma metsadest.

Samosoni sõnul sai ettevõtmine alguse sellest, et vormistas erinevad mõtted nn tujutahvliteks, mida sai kokku viis, seinast seina kujunduskeele ja detailidega. „Valisime sealt koos Kaubamaja meeskonnaga välja üheks suuna, milleks on mulle väga südamelähedane looduse teema. Arendasin seda edasi, valisin tegelased ja motiivid ning jäime viimaks tulemusega väga rahule,“ sõnas kunstnik.

Talle kui kunstnikule on oluline ka tehniline teostus ja PAI kangaste trükikvaliteet on väga hea. „Eestis sellist tulemust ma naljalt pole näinud, seega on tore, et kangatrükk Portugali meistrite käe all valmis.“ Kaubamaja kodu ja mängude valdkonna kaubandusjuht Siim Tammesalu sõnul valmib samas tehases ka teisi väga mainekate kaubamärkide kangaid ning voodipesu.

Tänaseks on PAI kaubamärgi arendatud juba seitse aastat. „Kui selle kaubamärgiga välja tulime, siis oli tunda, et vajatakse kodumaist ja kvaliteetset kodutekstiili,“ sõnas Tammesalu. Hetkel on nende soov teha kodutekstiili osas kõik võimalikud tooted. Kõige uuem antud kaubamärgi toode on lõhnaküünlad. „Järgmine arendus toimub vannitoa tekstiiltoodetes, kus plaanime turule tuua matid ning ka vannikardinad.“

PAI on Kaubamaja oma kodutekstiilide kaubamärk, mille tooted on hoolikalt valitud kõikjalt maailmast, pidades silmas Eesti inimeste kvaliteedi-, disaini- ja mustrieelistusi. Tootevalikus on voodipesu, köögitekstiil, rätikud, dekoratiivpadjad ja pleedid.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara