Prisma värbab kauplustesse tükitöö tegijaid

Suve algusest on Prisma Peremarket värvanud töötajaid tükitöö alusel tööle ning inimeste huvi paindliku töö vastu on suur.

„Prisma on ainus jaekaubandusettevõte, kes sellist tükitöötamise võimalust pakub,“ ütles Prisma Peremarketi personalijuht Aili Põllu. Ta rääkis, et nad otsivad pidevalt paindlikumaid ja mitmekesiseid võimalusi tööotsijate muutuvatele soovidele vastu tulemiseks.

Tükitöö võimalusi hakkasid nad osades Tallinna Prismades piloodina pakkuma juba suve alguses ning alates septembrist toimib süsteem juba väga hästi kõigist Tallinna kauplustes. „Tänaseks on Prismas Tallinna 5 kaupluse peale peaaegu 100 inimest registreeritud tükitöö huvilise,“ ütles Põllu. Tartu Prismades on tükitöötamisega just alustatud ja huvi selle vastu on väga suur, hetkel on meil üle 70 taotleja ja osade inimestega juba töö käib. Põllu kinnitab, et tööle on tulnud nii tudengeid kui ka inimesi, kelle jaoks on tegemist teise töökohaga. Mitmed inimesed ei soovi pikaajalist töölepingut vaid eelistavad töötada enda valitud aegade. Prisma võtab inimesed tööle samal päeval sõlmitava töövõtulepinguga ja tööd hinnatakse väljapandud kaupade mahu järgi. 1 euroaluse eest makstakse 5 eurot bruto. „Tehtava töö mahu – aluste arvu – valib töötaja täiesti ise!“ Tükitööd on võimalik teha ajavahemikus 8-23.

Mustamäe Prisma juhataja Marilii Torim rääkis, et nad on varem kasutanud renditööjõu ettevõtet GoWorkaBit. „Tükitööle tulevatel inimestele tehakse samasugune kaupluse töö koolitus nagu kõigile teistelegi ning see ei võta väga palju lisaaega. Loomulikult on alguses vastutust ja juhendamist rohkem, kuid kui inimene tuleb juba mitmeid kordi, siis käib kogu protsess väga kiiresti,“ sõnas Torim. Neil on väga hea meel näha, et väga paljud tükitöö tegijad on tööga rahul ning tulevad tükitööd tegema rohkem kui üks kord.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara