Selver avab Pelgulinnas uue kaupluse

Kolde Selver
Kolde Selver

Selver avab Põhja-Tallinnas Sõle/Kolde ristis 53. kaupluse. Kaupluse infoletis asub ka e-Selveri tellimuste väljastuspunkt.

„Põhja-Tallinn on väga kiiresti arenev piirkond, kus näeme lähiaastatel märgatavat elanikkonna kasvu. Uue asukohaga oleme lähemal kesklinna ja Kristiine linnaosaga piirnevatele Pelgulinna elanikele,“ ütles AS Selveri juhatuse liige Kristi Lomp.

Kolde Selveri hoone ehitaja OÜ Mapri Ehituse tegevjuhi Tarmo Roosi sõnul on nende ettevõte Tallinnas uue Selveri valmimisega korralikult kanda kinnitanud. „Puutusime Selveriga kokku möödunud aastal, kui Balti Jaama Turu hoonet ehitasime. Sõle tänavale Selveri ehitamine oli konstruktiivse ja sujuva koostöö loomulik jätk.“

Kolde Selveri infoletis asub ka e-Selveri tellimuste väljastuspunkt.

Pelgulinna Selveris, mis asub vastavatud kaupluse naabruses, tehakse tuleval aastal kapitaalremont, et kohalikele elanikele kaasaegset ostukeskkonda ja meeldivat ostuelamust ka edaspidi pakkuda.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara