Omniva pakiautomaadid saavad uue hingamise

Elisa asub üle Baltikumi pakkuma andmesideteenust Omniva pakiautomaatidele. Uus lahendus tagab Omniva klientidele ja ettevõttele töökindlama ning muretuma teenuse.

Alates uuest aastast on Omnival, Eesti rahvusvahelisel logistikaettevõttel, Baltikumi pakiautomaatide võrgustiku haldamine oluliselt lihtsam. Ühises koostöös asub Elisa pakkuma Baltikumis Omniva pakiautomaatidele andmesidet ja võrguseadmeid.

„Võrreldes varasemaga lihtsustame oluliselt Omniva pakiautomaatide võrguseadmete tehnilist haldust ja lahendust ning võtame osa koormusest Omniva õlgadelt enda kanda,“ ütles Elisa juhatuse liige ja Santa Monica Networksi tegevjuht Margus Vaino.

Uue lahenduse ja Santa Monica Networksi monitooringuga muutub oluliselt lihtsamaks tõrgete tuvastamise protsess, väheneb vajadus tehnikute füüsiliste visiitide järele ning suureneb pakiautomaatide üldine käideldavus.

Hetkel on käimas läbi aegade mahukaim Omniva pakiautomaatide võrgu laienemine, mille raames paigaldab ettevõtte ligi kuu ajaga 100 uut automaati Eestisse ning 250 uut automaati Baltikumi. Uued automaadid osutuvad eriti kasulikuks just jõulueelsel perioodil, mil pakimahud tõotavad taaskord luua rekordeid.

Omniva pakiautomaatide võrgu andmeside ja selle teenuse monitooringu lahenduse näol on tegemist seni suurima Santa Monica Networksi ja Elisa ühisest sünergiast sündinud projektiga. „See projekt on hea näide sellest, kuidas kahe ettevõtte kompetentse ühendades saab kliendile pakkuda tema ärist lähtuvalt parimat lahendust ning teenuse mugavalt ja kiirelt käivitada. Läbi andmesideteenuse monitooringu tagame oluliselt suurema jälgitavuse igale asukohale, vähendades seeläbi äririske ja tõstes turvalisust,“ lisas Vaino.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara