Via 3L-i ja Tridensi strateegiline koostöö

Logistikaettevõte Via 3L alustas lao-, logistika- ja transpordi täisteenuse pakkumist hulgikaubandusettevõttele Tridens.

Osapoolte sõnul tähendab koostöö teenuste kvaliteedi ning ökoloogilise jalajälje parandamist, sest tänu transporditeenuste konsolideerimisele vähendatakse oluliselt liiklevate kaubaautode arvu.

Via3L AS tegevjuhi Kalle Jaarmani sõnul on neil hea meel teha koostööd pikaajaliste traditsioonidega tuntud ettevõttega, kellele saab enda professionaalse meeskonnaga pakkuda kõiki soovitud logistikalahendusi. “Tridensile pakume täisteenust, alustades aktsiisilao tegevuste, etikettimise ja komplekteerimisega, lõpetades nn “tailor made” laologistika ning transpordi erilahendustega.” sõnas Jaarman.

Tridens AS esindaja Janno Hert väitel on Tridensi ärimudelis lao-, logistika- ja transporditeenus väga suure tähtsusega. ’’Koostöö Via 3L-iga annab meile kindluse, et pakutav teenus on kõrgel tasemel ning kaubad jõuavad klientideni õigel ajal, vastavalt tellimusele. Nii saame Tridensis oma aja ja energia pühendada oma tugevustele – kaubamärkide ehitamisele ja kvaliteetsele müügiteenusele.” lisas Hert.

Via 3L on grupp juhtivaid logistikaettevõtteid Balti regioonis, kelle põhivaldkonnaks on lepingulise logistika (3PL) ja rahvusvahelise transpordi teenuste osutamine. Ettevõte loodi 2001. aastal Eestis ja on tänaseks laienenud ka teistesse Balti riikidesse, opereerides nii Tallinnas, Riias kui Vilniuses. Ettevõtete käive ulatus 2017. aastal 65 miljoni euroni.

Tridens AS on Eestis pika staažiga hulgikaubandusettevõte, kelle müügikäive ulatus 2017. aastal 60 miljoni euroni. Sel aastal 30ndat sünnipäeva tähistava ettevõtte tootevalikus on üle 150 erineva kaubamärgi. Tarnijate seas on mh Jägermeister, Red Bull, Hartwall, Imperial Tobacco, Cloetta, SC Johnson, Eckes Granini.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara