Eesti suurim abivahendikeskus avab Tartus uksed

Sel reedel, 30. novembril, avab hooldus-põetus- ja liikumisabivahenditele spetsialiseerunud abivahendikeskus Invaru enda esinduse Tartus.

Tartu esinduse avamisega on Invarul kokku kümme esindust üheksas Eesti linnas. Täna külastab Eesti suurimat abivahendikeskust igal kuul enam kui 10 000 abivajajat. Lisaks nõustamisele esindustes, aitavad abivajatel sobivaid lahendusi leida terapeudid ja tehnikud ning Eesti ainsas spetsiaalselt abivahenditele mõeldud töökojas teostatakse abivahendite hooldust ja remonti.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara