Uuuring: Hesburger on kõrgeima spontaanse tuntusega kiirtoidubränd Eestis

Socio Uuringukeskuse koostatud värskest kiirtoiduturu ülevaatest selgub, et kõige suurema spontaanse tuntusega kiirtoidubrändiks on Eestis kasvanud Hesburger (83%), järgnevad McDonalds (81%) ja Subway (23%).

Uuring viidi samaaegselt läbi ka Lätis ja Leedus, kus on Hesburgeri tuntus vastavalt 69% ja 53%.

Hesburgerit eristab teistest teenusepakkujatest suur restoranide arv üle riigi ning mobiiliäpi olemasolu, eelmise aastaga võrreldes on mobiiliäpi kasutajate arv kasvanud 9% ja seda on alla laetud 100 000 korda.

Kiirtoidukoha valimisel on uuringu kohaselt tarbijate jaoks peamisteks kriteeriumiteks toidu maitsvus, toiduainete kvaliteet ja nende käitlemise turvalisus, hind, klientidest hoolimine ja ettevõtte üldine usaldusväärsus.

Uuringu tellija, Hesburgeri arendusjuhi Ieva Salmela sõnul on uuringutulemused väga positiivsed, sest just sel suunal iga päev töötatakse, et olla klientidele lähedal ning pakkuda maitsevat kiiret einet. Hesburgeril on täna Eestis 46 restorani ja kohe on oodata uue restorani avamist Paides.

Uuringus käsitleti erinevaid kiirtoidubrände: McDonald´s, Hesburger, Circle K, Peetri Pizza, Pappa Pizza, R-kiosk, Subway, Sirius, Fasters, Burger King ja Chopsticks.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara