Tööinspektsioon käskis T1 kaubanduskeskuse parkimismaja sulgeda

T1 Mall of Tallinn
T1 Mall of Tallinn

T1 kaubanduskeskuse neljanda korruse parkla on küllaltki ohtlik, kuna sinna ei ole ehitatud korralikku äärepiiret, kirjutab Õhtuleht.

T1 Mall of Tallinn juht Allan Remmelkoor ütles, et märgitud alal on tõesti hetkel paigaldatud ajutine lift, mis viiakse ära esmaspäeval. Ta lisas, et kogu ala on piiratud ehitusalana nii autodele kui inimestele ning sinna on paigaltatud betoonist autotõkked kui ehituspiirded inimestele.

Tööinspektsiooni kommunikatsiooni peaspetsialist Jana Rosenfeld selgitas, et kui töötamise või liikumise ajal on kukkumisoht, peab suurema kui kahemeetrise kukkumiskõrguse puhul rakendama ohutusabinõusid nagu kaitsepiirded, näiteks peab kukkumise vältimiseks olema paigaldatud kaitsepiirdel vähemalt ühe meetri kõrgusel paiknev käsipuu, jalapiire ja nende vahel 0,5 m kõrgusel asetsev vahepiire.

"Parkimismaja sissepääs tuleb sulgeda seniks, kuni on paigaldatud nõuetele vastavad kaitsepiirded kõrgusest kukkumise välistamiseks. Tööinspektsioon on saatnud kaubanduskeskusele vastava märgukirja," lisas Rosenfeld.

Loe pikemalt Õhtulehest.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara