• 29.08.24, 09:26

Jüri Ross: Eestis on maksuparadiis, see on meie majanduse tugevus ja oht

Üks oht meie majandusele on see, et Eesti ettevõtjad on loonud endale väga mõnusa äraelamise baasi ja seda paljuski tänu maailmas ainulaadsele maksusüsteemile, kirjutab Büroomaailma tegevjuht ja üks omanikke Jüri Ross vastuses Äripäeva arvamusliidrite küsitlusele.
“Kui me räägime riigi konkurentsivõime kasvust, siis arvan, et ettevõtjate hariduse, töökuse ja andekuse osakaal on selles 90% ja 10% jääb riigi turjale,” leiab ettevõtja Jüri Ross.
  • “Kui me räägime riigi konkurentsivõime kasvust, siis arvan, et ettevõtjate hariduse, töökuse ja andekuse osakaal on selles 90% ja 10% jääb riigi turjale,” leiab ettevõtja Jüri Ross.
  • Foto: Andras Kralla
Et hinnata õigesti Eesti majanduse tugevusi, nõrkusi, ohtusid, võimalusi ja tulevasi trende, võtame ette ja analüüsime viimase 20 aasta arenguid järgmiste graafikute alusel. Need on koostatud statistikaameti, Eesti Panga ning maksu- ja tolliameti andmete baasil.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.07.25, 12:10
Mugav ja soodne makselahendus e-kaupmeestele – pangalingid LHVst
E-kaubanduse pidev kasv on tõstnud esile vajaduse makselahenduste järele, mis oleksid ühtaegu turvalised, kiired ja mugavad. Pangalink kui kõige populaarsem maksevahend on siinjuures üks olulisemaid tööriistu, mis võimaldab ostjal tasuda otse oma internetipangas, pakkudes samal ajal kaupmeestele tõhusat ja paindlikku viisi maksete kogumiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele