Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tallinna Kaubamaja valmistub koroonajõuludeks
Tänavu jõulude eel arvestab börsil noteeritud Tallinna Kaubamaja koroonapiirangutega, kuid loodab suuresti klientide mõistlikkusele, ütles ettevõtte turundusdirektor Enel Kolk.
Selver on toonud oma seniste edukate kampaaniate kõrvale uue algatuse – “Puuviljareede”, mille raames on igal reedel kõik tavahinnaga värsked puu- ja köögiviljad 15% soodsamad. “Reeded on juba täna osutunud värskete viljade ostmise pidupäevaks,” ütleb Selveri äriarvestuse juht Kristjan Anderson, kelle sõnul ostetakse just töönädala viimasel päeval kõige rohkem puu- ja köögivilju.