Valio juht: baastoiduainete käibemaksu langetus vajab enne üht omavahelist kokkulepet
Maksutõusud kerivad poodides aina rohkem hindu üles ja kaubandusettevõtted ning toidutööstused on olukorras, kus müüb vaid kollane silt. Valio Eesti juht Maido Solovjov tõdes, et praegu on kollaste siltide aeg ja seda näevad ka nemad.
Toiduainetööstuse tippjuht rääkis saates "Tööstusuudised eetris" toidu maksutõusudest, energiast, tööjõust ja muude sisendite hinnakasvust. Ka maailma poliitikatrendidest ja majandusolukorrast. Saadet juhtis Harro Puusild.
Äripäeva raadiosaates„Kaupmehe eduvalem“ rääkisid Kaupmeeste Liidu juht ja saatejuht Nele Peil ning Hansabi tegevjuht Kristo Timberg kaubandussektori suurimatest väljakutsetest – tööjõupuudusest, kaubakaost, ligipääsetavusest ja andmete kasutamisest.