Autor: Kaubandus.ee • 4. august 2015

Londoni luksuskaubamaja alustas augustis jõulukaupade müügiga

Jõulukaup

Suurbritannia suuruselt teises luksuskaubamajas Selfridges’is avati 3. augustil 3000-ruutmeetri suurune jõulukaupade osakond.

Londoni Oxfordi tänava kaubamajas saab nüüd 143 päeva enne pühade algust jõulukinke valida. Avatud jõulukaupade osakonnast leiab dekoratsioone ning kingitusi, kirjutas Daily Mail.

Selfridge kaubamaja jõulukaupade ja kodusisustuse ostujuht Geraldine James ütles, et hoolimata suvisest ilmast on nad täielikult pidulikus meeleolus. „Meie kaubamaja külastavad inimesed üle kogu maailma ning nüüd on neil hea võimalus meie juurest kaasa osta pidulikke suveniire, mida nad kodust ei saa.“ Tema sõnul algasid käesoleva aasta jõulukaupade osakonna ettevalmistused juba eelmise aasta pühade ajal.

Jõuluosakonna avamisel oli kohal ka jõuluvana, kes tegi Põhjapoolusel asuvas töötoas pausi, et ostjaid tervitada.

2015. aasta jõulude trendiks on ühetoonilised mustad ja valged ehted ning salapärane mets. Sellel aastal on kaubamaja jõuluteemaks "Teekond tähtede poole".

Kaubamajas müügil olevad tuhanded klaaskuulid on disainitud just Selfridgesi tarvis ning meisterdatud käsitsi Ungaris.

Augustis käivitus vaid jõulukaupade müügi esimene etapp ning sügisel on plaanis avada ka teine, kus siis jõulukaupade osakond suureneb kaks korda ehk kuni 6000 ruutmeetrini.

Kui jõulukaupade osakond on täismahus avatud, siis leiab sealt enam kui 60 000 nipsasja, 120 paukraketti ja rohkem kui 1250 kaarti ning pakkimispaberit.

Vaata pilte Selfridges'i jõuluosakonnast SIIT.

 

 

 

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700