Autor: Maarit Eerme • 3. mai 2018

E-tegu 2017 võitis….

Autor: foto:Urmas Kamdron

E-kaubanduse Liidu 10. juubeligalal kuulutati välja E-tegu 2017 võitja, kelleks osutus kohalolnud inimeste rahvahääletuse tulemusena eCoop videoretseptide lahendus.

„Meie jaoks on kahtlemata tegu väga suure tunnustusega, kuna teadsime, et finaalis oli veel viis väga tugevat tegijat,“ rääkis Coopi kommunikatsioonijuht Martin Miido. Ta lisas, et see tunnustus on ka nende koostööpartneritele.

Miido ütles, et see annab kindlasti indu ka järgmiste projektide arendamisel, millest esimesed näevad päevavalgust juba käesoleval suvel.

eCoop
Autor: foto:Urmas Kamdron

2017.a lõi Coopi e-poes uuenduse, millega on võimalik saada idee, mida söögiks valmistada, vaadata, kuidas seda valmistada ning tellida kogu vajaminev kaup koju läbi e-kaupluse.

Coop Kokakoolis olevate retseptide valmistamiseks mõeldud toiduained on võimalik e-poe ostukorvi lisada ning koju tellida vaid paari klikiga. Ostunimekirja saab automaatselt muuta vastavalt portsjonite arvule, asendada tooteid või eemaldada kodus olemasolevad toiduained, jagada ostunimekirja perega ning salvestada seda ka tulevasteks tellimusteks.

Retseptibaas on liidestatud Coopi tootehaldussüsteemiga, mis pakub kliendile e-poes soovituslikult välja populaarsemad kaubad. Tootepositsioone retseptides on samuti võimalik välja müüa tootjatele. Enam kui 1000st retseptist on 200 videojuhistega. 100 000 unikaalse külastajaga eCoopi lehel külastati retseptide lehte 8 kuu jooksul u 200 000 korda.

Teised finalistid olid: Balti Jaama Turg, Tallinki mobiilne teenus, Cleveroni innovaatilised pakiautomaadid, Weekend tarne- ja tagastuslahendus, Hansaposti kiire kasv.

Konkurss toimub juba kolmandat aastat järjest.

“E-tegu 2014” auhinna võitis Baltika AS e-pood Andmorefashion.com

“E-tegu 2015” auhinna võitis Apotheka Netiapteek.

„E-tegu 2016“ auhinna võitis Kaubamaja e-pood.

Konkurssi korraldab Eesti E-kaubanduse Liit.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700