Kaubandus.ee  • 16 oktoober 2018

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Oleme Erplys oma kasutajate usalduse teeninud täislahendusega, mis hõlmab nii müügi-, lao- kui ka majandustarkvara. Tänu meie tarkvarale on lihtne hoida kontrolli all miljonite klientide andmeid ja tehinguid. Meie eripäraks on see, et lisaks põhipaketile pakume hulka lisavõimalusi ja rakendusi, mille eest me raha ei küsi. Jah, Erply sobib igas suuruses ärile.

Oleme uhked selle üle, et meie partneriks on sellised firmad nagu Disney, Elizabeth Arden, Porsche, Sony, Garmin ja Zappos. Need nõudlikud kliendid on soovinud meie tiimilt paindlikkust ja kiirust, ja me suudame nende ootustele vastata.

•Laoarvestus

•Kassamüük

•Ostuarved

•Tellimused ja müük

•Kliendihaldus ehk CRM

•Aruandegeneraator

•Raamatupidamismoodul

•E-poe liides

Versiooni uuendame vähemalt 4 korda aastas ning see on kliendi jaoks tasuta.

Aga et meie tarkvara on nii lihtne ja loogiline, on meie klientideks ka tuhanded väikefirmad, Eestist näiteks Ööloom, Bon-Bon Lingerie ja Kalamaja Paberipood.

Maailmas on juba ligi 400 000 müügipunkti, kus kasutatakse Erply tarkvara ning Erply on saanud positiivset kajastust meediakanalites BBC, The Wall Street Journal, The Guardian ja Financial Times.

Kiirus, paindlikkus ja lihtsus pole sugugi Erply ainsad eelised. Neid on veel.

•Tülikad ja kallid versiooniuuendused on ajalugu

Tänu sellele, et Erply on pilvepõhine, uuendame me tarkvara sujuvalt 4 korda aastas. Need uuendused on kliendile tasuta. Ning pole vaja muretseda andmete varguse, hävinemise või lekke pärast.

•Hea liidestumine

Erinevalt mitmest vanast tarkvarast liidestub Erply paljude teiste tarkvaradega. Kui leiad uue väga olulise koostööpartneri, kel on spetsiifiline tarkvara, on suure tõenäosusega nende tarkvaraga Erplyt lihtne liidestada.

•Offline võimalus

Erply võimaldab hoida poodi töös ka siis, kui internetiühendus on vastu taevast lennanud.

•See on magic tarkvara, mis annab kassiirile enneolematud võimalused

Erply annab kassiirile palju uusi võimalusi, mis ei ole tavapärased kassaülesanded. Erply kassa haldab lisaks ka tellimusi ja ettemakseid ning kuvab ostuajalugu. Samas jõuavad kassasse ka e-poe tellimused, nii et kaubad saab kiirelt kulleriga välja saata.

•Hulk tasuta lisasid

Sama raha eest rohkem! Erply võimaldab seadistada vajadusel uusi lisasid, mida standardpaketis ei ole. Need hakkavad kassas kohe tööle. Kes aga tahab ise pistikprogramme ehk pluginaid luua, saab ise seda teha.

•Mugav lojaalsusprogrammide korraldamine

Sisse ehitatud CRM-lahendus võimaldab igale kliendile luua personaalse profiili, mille abil kombineerida erinevaid sooduspakkumisi ja teha kampaaniaid. Sooduspunktide kogumise ja kasutamise kampaaniad on hea võimalus suurendada oma müüki.

•Erply on intuitiivne

Sinu firma IT-mees saab iga tarkvaraga hakkama, aga meie eesmärgiks on, et see oleks jõukohane ka kõigile teistele.

•Arvelduskrediidi saamise võimalus

Erply kassa võimaldab kliendil jätta ettemaksuks tagastusraha, mis jääb poodi arvelduskrediidiks. Samuti saab klient ka ise oma poekontole raha laadida.

•Erply on sisemiselt hästi integreeritud

Hoiad kokku tuhandeid töötunde tänu sellele, et lao-, müügi- ja raamatupidamismoodulid suhtlevad omavahel lihtsalt ja valutult.

•Välkpoed ja mugav messidel käia

Kui osaled messil või otsustad müügi edendamiseks pop-up-poe avada, siis pole sul vähemalt kassasüsteemiga ühtegi muret - võtad Erply lahenduse lihtsalt ühes ja lükkad oma äri veelgi suurema hooga käima.

•Professionaalne kasutajatugi

Ehkki meie tarkvara on mugav ja lihtne kasutada, võib sul tekkida lisaküsimusi, millele vastamine on meie jaoks puhas rõõm.

** **

Miks on kliendid just meid valinud?

•Kalamaja Paberipood: Erply valisime seepärast, et meie koostööpartnerid kasutasid sama lahendust ning see tundus kõige kindlam tee.

•Soome telekomihiid Elisa: Erply loodud Elisa Kassaga on võimalik teha äri mis tahes seadmel, millel on olemas traadita internetiühendus ja veebibrauser. Teenusel on madal kuutasu, mis teeb sellest ideaalse kassa- ja laosüsteemi väikestele ettevõtetele. Samas võimaldab lahendus ühtset raporteerimist reaalajas ning müügitehingute jälgimist olenemata asukohast, mis lubab edukalt kasutada seda ka suurematel jaemüügikettidel ning frantsiisiettevõtetel.

•Disainipood Ööloom: Esiteks on Erplys kiire ja vastutulev klienditugi – alati, kui tekib mure, saame kiire ja hea lahenduse. Teiseks ühildub see suurepäraselt meie e-poega ning võimaldab genereerida väga hõlpsalt saatelehti, mis on meie töös väga oluline. Lisaks saame me Erplyst hästi kätte kõikvõimalikud aruanded ja raportid, mille põhjal oma töös korrektuure teha.

Mototehnika müüja Ramo: Üleminek Erplyle võttis aega 5 päeva, mille käigus imporditi andmed ja tehti esialgne koolitus. Seejärel määrati tootegrupid ning korrigeeriti kliendibaasi andmed. Erply aitab Ramol saada paremat ülevaadet kaupade müügist ning paremini ostu planeerida. Ka müügitellimuste käsitlemine ja nendest ostutellimuste tegemine on palju mugavam. Laekumiste importimisega pangast saab reaalajas ülevaate laekunud ettemaksuarvetest. Nõnda saab kliente veel kiiremini teenindada.

Kokkuvõtteks: usu oma ema, kes ütleb: ära osta põrsast kotis!

Pakume sulle 2 nädalat tasuta proovimisvõimalust - vajuta nuppu!

Lisainfo www.erply.ee,

Jaga lugu:
KAUBANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kaubandusteemalised uudised igal nädalal enda postkasti.

Kaubandus.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700