27. november 2018

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Nagu teistes valdkondadeski, on ka kassatarkvara valikul trende ja nüansse, mida uut kassatarkvara valides meeles pidada ning aasta algus on just õige aeg muudatuste tegemiseks või investeeringute planeerimiseks. Kõigest räägib lähemalt RTT kaubandus- ja esitlustehnika tootejuht Julius Simmulson.

Lihtsuses peitub võlu

Rääkides avatavast kauplusest, on üheks esimeseks oluliseks ja möödapääsmatuks osaks kindlasti kassasüsteem ning tšekiprinterid, kassasahtlid ja muu antud valdkonna eritehnika. Hiljem võetakse teinekord juurde ka esitlustehnikat. Alustavad ettevõtted tahavad esmajärjekorras pigem lihtsamaid lahendusi – siinkohal võib hea variandina välja tuua kergema ülesehitusega Casio kassaaparaadid.

Kaasaegsed kassasüsteemid ja kassatarkvara RTT-st!

Vaata lähemalt: www.kassasusteemid.ee

RTT kassatarkvara usaldavad paljud mainekad Eesti ettevõtted, näiteks Laferma Restoran, Kuressaare Haigla, Timen Jalatsid jpt.

RTT kassatarkvara on kuumaksuvaba!

Casio kassaaparaat võimaldab seadistada kassat otse menüüst, ilma erilisi oskusi vajamata. Samuti saab ühendada ribakoodilugeja ning olemas on ka SD-kaardi pesa andmete salvestamiseks ja raportite lugemiseks. Selliste lihtsate kassaaparaatide üheks väga suureks eeliseks madala hinna kõrval on see, et kassaaparaate on erinevaid liike, mis tagab sobiva variandi leidmise erinevatele jaekaubandusettevõtetele kui ka toitlustusasutustele. RTT AS on Casio ametlik ja Eestis ainulitsentsi omav edasimüüja.

RTT kassatarkvara annab eeliseid kasutajamugavuses

- Kassamüük - Lihtne ja kaasaegne kasutajaliides, mis tagab kiire ning sujuva teeninduse. Kõik tehinguliigid on võimalik teostada kassamüügi vaates - alustades allahindlustest kuni lõpetades lahtiste arveteni. Ei nõua kasutajalt keeruliste vaadete vahel surfamist sarnaselt majandustarkvarale.

- Haldustarkvara - Lisaks paljudele teistele funktsioonidele saab muuta ekraanil nähtavat selliseks nagu soovid! Võimaldab kassatööd segamata teha muudatusi hinnakirjades, kliendibaasides või ekraanivaadetes.

- Kliendihaldus - Annab suure eelise kliendiprofiili haldamisel ja personaalsete pakkumiste teostamisel.

- Aruandlus - Aruandlust on võimalik teostada läbi erinevate seadmete, olenemata ajast ja kohast.

- Laoarvestus - Täpne ülevaade müüdavast sortimendist , mis on abiks laovarude planeerimisel.

Ära investeeri igakuiselt funktsionaalsusesse mida sa tihtipeale ei kasuta!

Seadmete ühilduvus ja kompaktsus

Üha enam eelistatakse vabavaralisi platvorme, näiteks Androide või Linuxi baasil arvuteid, kuna reaalsus on see, et müügikoht ei pea tingimata olema tasulise Windows-tüüpi operatsioonisüsteemiga. Otsitakse just kassasüsteemi, mis töötaks kõigil platvormidel – näiteks on kliendil võimalik oma telefonis teha või vaadata kassasüsteemi tehinguid ilma süsteemimuudatusi tegemata, mis on väga mobiilne ja operatiivne viis tänases kiires elutempos.

RTT Tabby ei sea nõudeid Sinu arvutile - kasuta kassatarkvara Windowsis, Macis.. kus iganes

Kompaktsus on veel üks oluline aspekt – enam ammu ei ole terminalid suured ja kohmakad mitmete erinevate juhtmetega. Esteetiline mulje on eriti tähtis just rõivakaupluste ja suuremate salongide puhul, mis tähendab, et letipealne oleks võimalikult minimalistlikult kaetud. Praegused süsteemid on ehitatud nii, et keskne tarkvara osa paikneb füüsilisest seadmest eemal ning laual on vaid üksnes terminal ja printer, millega kaasneb kõigest 2-3 kaablit.

Edu võtmeks kogemus ja kuumaksu puudumine

RTT AS-i ühe suure plussina võib välja tuua 27-aastase kogemuse ning sellest tuleneva igakülgse professionaalse abi klientidele. Kliendi jaoks on mugav see, kui ühest kohast saab kätte terviklahenduse – ei pea otsima erinevaid ettevõtteid, kes kõik erinevate asjadega tegelevad. RTT puhul on tegemist müügisalongi, mitte e-poega, mis tagab, et laoseis on korralik ja klient ei pea oma kaupa nädalaid, vahest ka kuid ootama. Valikust võib iga klient leida endale midagi sobivat vastavalt oma hinnaeelistustele, vajadustele ja nõudmistele.

Oluline aspekt RTT pakutavate mugavate ja innovaatiliste kassatarkvarade puhul on ka kuumaksu puudumine. Enamik Eestis pakutavaid kassatarkvarasid on kuumaksupõhised, kuid RTT tarkvara saab klient korraga välja osta ning edasisi kulutusi ei järgne. Samuti lisatakse pisemat versiooniuuendused kliendi tarkvarale tasuta. Alustavate ettevõtete jaoks on see kõik väga vajalik, sest nii saab hoida regulaarsed kulud madalad.

AS RTT esindab paljusid tuntud kontoritehnika kaubamärke. Ettevõte on Toshiba etiketiprinterite, Casio kassaaparaatide ja Sharpi koopiamasinate ametlik maaletooja. Samuti tegeleb AS RTT enamiku müüdavate seadmete hoolduse ja remondiga.

Lisainfo saamiseks külasta ettevõtte kodulehte https://kassasusteemid.ee/ või soovi korral erinevad riistvara lahendused leiate siit: www.rtt.ee

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700